Akční slevy na wellness víkendové pobyty

Právě probíhající slevy (sleva Vám bude odečtena z ceny pobytu):

1. Sleva 1 500 Kč na pobytový balíček ve 4* hotelu postaveném ve stylu zámečku v Posázaví - bližší informace naleznete přímo u pobytu Pohádkový víkend na zámečku v Posázaví.

2. Sleva na pobyty v jednom z nejluxusnějších hotelů v ČR, který Vám v zámeckém stylu nabídne 5* ubytování. Vypravte se tedy za zážitkem ať už na jednu noc se slevou 2 000 Kč nebo na dvě noci se slevou 1 000 Kč na romantické zámecké sídlo.

3. Sleva 2 500 Kč na pobytový balíček v zámeckém areálu na rozmezí Českého ráje a Jizerských hor s pestrým programem.

4. Kouzelný pobyt v Hluboké nad Vltavou nyní se slevou 3000 Kč. 5* hotel v Hluboké nad Vltavou a all inclusive welness je garancí maximálně vydařeného pobytu. Více informací přímo u pobytu Kouzelný víkendový pobyt v Hluboké.

5. Romantický pobyt v Hluboké nad Vltavou s ubytováním ve výběrovém apartmá s postelí s nebesy a s pestrou nabídkou relaxačních procedur nyní se slevou 2 000 Kč. Více přímo u pobytu Pobyt v apartmá s nebesy na Hluboké

6. Romantická noc v Českém Krumlově nyní se slevou 1 000 Kč. Vypravte se poznávat krásy České Krumlova  a získejte zajímavou slevu na ubytování přímo v historickém centru. Více přímo u pobytu Noc pro dva v srdci Českého Krumlova.

7. Wellness víkend pro dva se slevou 2 000 Kč. Vypravte se poznávat krásy Českého ráje či Máchova kraje a prožít pobyt plný relaxace v oblíbeném wellness hotelu. Bližší informace nalezenete na Wellness víkend pro dva

8. Vypravte se na týden do populárních Mariánských Lázní. Čeká Vás stylové ubytování přímo v centru města města, lahodná strava i bohatý relaxační program a to vše nyní se slevou 2000 Kč. Více naleznete přímo u pobytu Týdenní pobyt v Mariánských Lázních

9. Výběrová dámská jízda s opravdu bohatým programem na odpočinek a zkrášelní v Mariánských Lázních je nyní se slevou 2 000 Kč. Vyzkoušejte tedy Pobyt pro dámy v Mariánských Lázních.

10. Užijte si Pohádkovou zámeckou noc se slevou 2 000 Kč. Vypravte se za zámeckým ubytováním do Hluboké nad Vltavou.

11. Sleva 3 000 Kč na Pobyt s golfem v Českém Krumlově. Kvalitní ubytování v historickém centru města a golfové vyžití na populárním hřišti se zajímavou slevou.

12. Sleva 2 000 Kč na prodloužený víkend na Hluboké. Prožijte vydařené 4 dny za cenu 3 v oblíbeném centru jižních Čech. Více informací naleznete přímo u pobytu Prodloužený víkend na Hluboké.

13. Vezměte celou rodinu na zážitkový zámecký pobyt, nyní se slevou 2 000 Kč. Více informací naleznete přímo u pobytu Víkend na zámku s dětmi.

14. Sleva 1 400 Kč na oblíbený balíček v rodinném hotelu samém srdci Českého ráje, který nabízí mnoho možností na poznávání krás naší země a neopomene ani relaxaci. Více naleznete na Víkend pro dva Pohoda v Českém ráji .