4H Víkendový pobyt pro dva v Ostravici
Víkend pro dva v Ostravici Vás zavede do hotelu přímo pod Lysou horou a mimo stylového ubytování v moderních pokojích s koupelnou s vířivovou vanou Vám nabídne lahodnou polopenzi a pestrý program se zaměřením na wellness a relaxaci.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Ostravici: v čisté přírodě na úbočí Lysé hory je pro Vás připraveno ubytování v oblíbeném hotelu, kde pro Vás budou nachystány moderní pokoje standardu 4* s koupelnou s vířivovou vanou. Během víkendu si pochutnáte na polopenzi - snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou teplého bufetu nebo výběrem z menu v hotelové restauraci.

Během pobytu Vám bude neomezeně k dispozici krytý hotelový bazén s tobogánem, whirpool a pára. Pro každého z páru je dále připravena klasická masáž zádové sestavy, pro dámu navíc regenerační levandulová koupel a pro pána sklidňující meduňková koupel. Po relaxaci jistě využijete i mnoho možnosti na túry či zimní i letní sporty pro které je okolí hotelu jako stvořené. Pojeďte tedy načerpat energii do Beskyd.

Skladba Víkendu pro dva v Ostravici
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve stylovém pokoji s vířivovou vanou v oblíbeném hotelu v krásné přírodě Beskyd - polopenze po celý pobyt - neomezený vstup do hotelového bazénu, whirpoolu a páry - 2x klasická masáž zádové sestavy - pro dámu levandulová koupel - pro pána meduňková koupel

K Víkendu pro dva v Ostravici lze doobjednat
K Víkendu pro dva v Ostravici je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o další noc včetně snídaně pro pár - 2 390 Kč, 2) Balíček Relax plus - masáž hot stones lávovými kameny pro pána a aromatická masáž pro dámu - 1 999 Kč, 3) Balíček masáží - pro dámu zkrášlující medová masáž, pro pána relaxační masáž celého těla - 1 699 Kč, 4) Balíček Relax Sport - 2x celková masáž hot stones plus pronájem tenisového kurtu na 2 hodiny - 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na nadstandardně vybavené pokoje, které byly otevřeny v roce 2012 v podkrovní části hotelu. Součástí výbavy každého pokoje je prostorná koupelna s vířivou vanou a velkým zrcadlem, WC, TV, minibar, fén, telefon a vysokorychlostní připojení k internetu. Stylovost pokojů umocňuje prostupující trámoví a vůně dřeva.

Stravování
Během Víkendu pro dva si jistě pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou teplého bufetu nebo výběrem z menu v hotelové restauraci, která nabízí pestrý výběr krajových specialit..

Lokalita víkendu pro dva
Beskydy - Ostravice

Zajímavosti okolí
Okolí hotelu poskytuje mnoho možností na aktivní program a to jak v létě (např. pěší turistika, houbaření, cykloturistika), tak v zimě (sjezdové i běžecké lyžování). Pokud dáte raději přednost výletům za poznáním, budete mít též z čeho vybírat: zřícenina hradu Hukvaldy, vyhlídková věž Štramberská Trúba, muzeum Tatry v Kopřivnici, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pod Radhoštěm patří mezi několik alternativ, které Vám můžeme doporučit.

Ostatní
Víkend pro dva v Ostravici je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 390 Kč pro pár). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]