2F Víkendová relaxace pro pár v Žatci


Vypravte se s námi do královského města Žatec a prožijte vydařený pobyt ve znamení relaxace. Čeká Vás ubytování ve stylovém pokoji 4* hotelu doplněné o vstupy do wellness centra, masáže i lahodnou stravu.

Zde je kompletní program pobytu Za víkendovou relaxací do Žatce: jak již úvod napověděl tentokrát se můžete těšit na ubytování v nedávno otevřeném 4* hotelu, kde pro Vás budepřipraven výběrový pokoj. Snídaně se servisem až do postele po oba dva dny doplní lahodnáromantická večeře pro pár formou menu v hotelové restauraci.

Během pobytu si jistě vychutnáte vstup do hotelového wellness centra, jehož součástí jsou finská sauna, bylinná sauna, whirpool, parní lázeň, turecká parní lázeň, ochlazovací místnost, ledová kašna, barevné sprchy, odpočívárna a bar. Navíc pro dámu bude připravena aromatická masáž a pán si zase příjemně odpočine při klasické relaxační masáži.

K pobytu Za víkendovou relaxací lze doobjednat
K pobytu Za víkendovou relaxací do Žatce je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 100 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a drobné občerstvení na pokoji - 799 Kč, 3) Balíček Relax - klasická masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 498 Kč, 4) Balíček Relax Žatec - Havajská masáž pro dámu a originální pivní masáž pro pána- 1 598 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavený nadstandardní pokoj hotelu 4* kategorie Vám poskytne velice příjemné ubytování. Do výbavy pokoje patří stylová koupelna, TV se SAT, přípojka na internet, telefon s přímou volbou, minibar a trezor.

Stravování
Součástí pobytového balíčku jsou snídaně se servisem až do postele (případně formou buffe) po oba dva dny a lahodná romantická večeře pro pár formou výběru z menu v hotelové restauraci. Oblíbená hotelová restaurace se nachází přímo ve sklepních prostorech hotelu a nabízí tradiční pochoutky české domácí kuchyně.

Lokalita víkendového pobytu pro dva
Hotel se nachází přímo v historickém centru Žatce

Ostatní
Pobyt Za víkendovou relaxací do Žatce je možné absolvovat i na delší dobu například prodloužený víkend - cena za noc navíc včetně snídaně je 3 100 Kč. Hostům je k dispozici uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem, domácí mazlíček může spokojeně na pobyt cestovat s vámi.

cena: 5999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]