WELLNESS VÍKENDOVÉ POBYTY

Wellness víkendy pro dva, relaxační pobyty a romantické víkendové pobyty v oblíbených lokalitách po celé naši zemi jsou pro vás pečlivě připraveny v nabídce portálu Wellness víkendové pobyty.
Pokud tedy sháníte wellness víkend pro svou partnerku či partnera, chcete překvapit pobytem rodinné příslušníky nebo třeba obdarovat novomanžele, tak jste na správném místě.
Wellness víkendové pobyty z naší nabídky probíhají po celé ČR i na Slovensku a jejich relaxační program je stavěn pro všechny věkové kategorie. Pokud toužíte po hýčkání a relaxaci, tak naše wellness víkendy na horách, pobytové balíčky na zámcích, pobyty v lázních či wellness resortech jsou tou nejlepší volbou. Budeme rádi pokud i vás vyšleme na vydařený wellness víkendový pobyt.

Vaše garance při nákupu na portálu Wellness víkendové pobyty

* patříme mezi významné a důkladně prověřené online prodejce pobytů po ČR, naše portály fungují již přes 15 let a těší nás, že mimo stálé klientely nám pravidelně přibývají další noví spokojení zákazníci

* členství v Hospodářské komoře, spolupráce s Centrálou cestovního ruchu ČR,  členství ve skupině prověřených on-line prodejců pobytů, certifikace bezpečný eshop, pozitivní reference od klientů i od firem pro které jsme připravovali skupinové pobyty (viz sekce O nás), články o naší společnosti v médiích, 3 místo v soutěži Živnostník roku ve středních Čechách

* Všechny naše pobyty lze čerpat přes FKSP. Využijte tedy příspěvek od zaměstnavatele na libovolný balíček z naší nabídky. Vše rádi obratem připravíme a vyfakturujeme takže na Vás je jen vybrat si pobyt dle svého gusta a ostatní starosti nechte na nás. Naše služby pravidelně využívají učitelé, zaměstnanci policie, armády ČR a dalších profesí. Pro objednávku přes FKSP nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat na non stop lince 739 907 010, rádi Vám vysvětlíme další postup a jak je jednoduché si užít za příspěvek vydařený pobyt.

wellness víkendové pobyty wellness víkend wellness pobyty

* zákaznicky orientovaný přístup - bezplatná možnost výměný wellness pobytu za jiný, při nemoci či jiné komplikaci bezplatný přesun termínu na jiný, doručení dárkového certifikátu emailem do 10 min po objednávce - kurýrem do 24 hodin, skladbu pobytového balíčku Vám rádi upravíme a jakékoliv speciální přání (které splnit lze:)) rádi splníme a k pobytu zajistíme, nonstop telefonická linka i během víkendů, možnost nákoupit wellness víkendové pobyty na splátky bez navýšení

* prověřená nabídka - pravidelně kontrolujeme nabízené wellness hotely, hodnotíme veškeré nezávislé reference z pobytů a pokud někde dochází k jakýmkoliv nesrovnalostem ihned s provozovatelem ukončujeme spolupráci, na našem trhu je dostatek hotelů jejichž cílem je spokojený zákazník a tak pokud některý provozovatel toto nemá za svojí prioritu, tak s ním nemáme důvod spolupracovat, námi nabízené wellness hotely pravidelně vítězí v nezávislých soutěžích a to i mezinárodně a jsou doporučovány portály jako např. Trip Advisor

* bezpečné a přehledné nakupování - na webu Wellness-vikendove-pobyty.cz naleznete veškeré nezbytnosti (identifikační údaje, nákupní řád, obchodní i reklamační podmínky) pro bezproblémové nakupování, ceny za naše wellness pobyty jsou vždy finální takže na místě již nikdo nebude muset nic doplácet, cena je platná celoročně takže neuvádíme žádné "ceny od" a částka je uvedena vždy za dvě osoby, wellness pobyty jsou pro přehledné nakupování uváděny ve sloupci, kde jsou řazeny dle regionu

wellness víkendové pobyty wellness víkend pro dva pobyt pro dva s wellness

Z pestré nabídky Wellness víkendových pobytů si jistě vyberete

Vyberte si z jedné z nejširších nabídek pobytů se zaměřením na wellness na našem trhu. Okolo 130 wellness víkendů seřazených dle regionů, kde se hotel nachází je pro Vás připraveno na našem portále. Snažili jsme se, aby ve výběru byla zastoupena velká většina turisticky vyhledávaných destinací. Pobyty jsou stavěny pro všechny věkové kategorie a mimo balíčků pro páry nechybí ani alternativy s programem pro celou rodinu či relaxační dámské jízdy.

V regionu západní Čechy je několik hotelů v Mariánských Lázních - máme zde pobyty na jednu noc, na víkend i prodloužený wellness víkend či týdenní balíček. Mezi další oblíbené západočeské lázně patří Františkovy Lázně a Karlovy Vary - u obou těchto destinací můžete volit z pobytů pro páry nebo ve stylu dámské jízdy. Dále do západních Čech řadíme i balíčky na Šumavě. Zde je pro Vás připraven vydařený wellness víkend, ale i pobyt s výukou jízdy na koních.

wellness víkendy pro dva wellness víkend wellness víkendové pobyty

Pokud Vaše volba padne na wellness víkend v jižních Čechách, tak budete s naší nabídkou též spokojeni. V historickém centru Českého Krumlova máme několik pobytových balíčků se zaměřením na wellness i poznávaní, asi nejširší výběr hotelů poskytuje Hluboká nad Vltavou, která se po právu může pyšnit titulem top destinací pro romantické pobyty. V Hluboké Vám nabízíme ubytování ve 4* a 5* hotelech a pobyty se zaměřením na wellness, romantiku i poznávání. Ale jižní Čechy mají i další populární destinace. Z pestré nabídky ještě doporučíme historický Tábor se stylovém hotelem v samotném centru, který si díky své oceňované restauraci jistě získá každého gurmána a jihočeské moře Lipno zase pro milovníky vodních radovánek, které hotel díky vlastnímu aquaparku poskytuje celoročně.

Zůstaneme na jihu a dále se podíváme na jižní Moravu. Ta se svojí nabídkou wellness víkendových  pobytů konkuruje právě jižním Čechám v nejširším výběru. A je to logické, kdo by nechtěl relaxovat v Lednicko-Valtickém areálu, vychutnat si lahodné víno přímo v rodinném vinařství na Znojemsku či vyzkoušet vinné wellness a vinné masážní procedury v hotelu ve vínu zaslíbené Pálavě. Lázně Luhačovice nabízí luxusní wellness pobyty pro páry i pouze pro dámy, za poznáváním můžete zvolit třeba Kroměříž s hotelem přímo na historickém náměstí, Telč nebo Znojmo. Rozkvetlé orchideové louky jistě zpříjemní wellness víkend v Bílých Karpatech a pokud se rozhodnete pro wellness balíček doplněný o návštěvu Macochy, tak pro Vás je wellness pobyt v Moravském Krasu.

wellness pobyty pro dva wellness víkendy pro dva wellness víkend

Na severu Moravy dáte jistě přednost čisté přírodě Beskyd a Jeseníků. I zde je z čeho vybírat ať už si dopřejete pobyt na zámečku či v horském hotelu, tak o zajímavý program a kvalitní ubytování není nouze. Při návštěvě východních Čech, ke kterým počítáme i Vysočinu Vás jistě osloví horské wellness pobyty v Peci pod Sněžkou a ve Špindlerově Mlýně s několika balíčky pro dámy. Nechybí ani oblíbená relaxace v Náchodě či pobytové balíčky v turisticky populárním Českém ráji. A na 5* zámecké sídlo Vás vypravíme právě na zmíněnou Vysočinu. Přímo v historickém zámeckém hotelu prožijete jistě neopakovatelný pobyt.

V regionu severních Čech rádi doporučíme wellness pobyty v Jizerských horách, relaxaci v zámeckém hotelu u Liberce, Harrachov či pivní wellness v Žatci. A to už se dostáváme ke středním Čechám, kde se popularitě těší pobyty v lázních Poděbrady, na okraji Českého ráje či na zámečku v Posázaví. Za relaxací spojenou s poznáváním se vydejte do Kutné Hory, pod hrad Karlštejn, na barokní zámek u Mělníka, na zámek Zbiroh nebo přímo do historického centra Prahy.

Věříme, že je skutečně z čeho vybírat. Pokud byste s volbou potřebovali jakkoliv pomoc tak nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. 739 907 010. Pokud kupujete wellness víkendový pobyt jako dárek, tak můžeme doporučit tzv. Volný poukaz, který umožní obdarovaným si vybrat z celé naší nabídky pobyt přesně podle svého přání.

wellness víkendové pobyty wellness vikendove pobyty wellness víkendové pobyty

Wellness víkendové pobyty dle zaměření pobytového balíčku

Wellness víkendové pobyty s ubytováním přímo na zámku - vypravte se do zámeckého hotelu a prožijte vydařený pobyt v místech, kterými procházela historie. Romantická atmosféra místa, luxusní pokoje vybavené v tradičním zámeckém stylu, ale i gurmánský zážitek ve středověké krčmě či výuka sokolnictví jistě zpříjemní Váš zámecký pobyt.  A samozřejmě ani na zámcích nebudete ochuzeni o pestrý wellness program. Zde naleznete některé zámecké pobytové balíčky:

Romantická noc na 5* zámku - Vysočina - jeden z nejluxusnějších zámeckých hotelů v Čechách

Relaxační víkend na barokním zámku - vypravte se do Bílých Karpat na stylový zámeček

Luxusní pobyt pro dva na renesančním zámku - vyzkoušejte komnaty, kde byl Karel IV a Rudolf II

Víkendový pobyt na zámku v Českém ráji - do Českého ráje za zámeckým ubytováním

Romantický pobyt na kouzelném 5* zámku - na Vysočině je pro vás připraven zážitkový pobyt

Noc na zámku císařů nedaleko Prahy - bohatý program a kvalitní ubytování na renesančním zámku

Pobyt na barokním zámku u Mělníka - komfortní zámecké pokoje si Vás jistě získají

Romantická noc na zámečku - Benešovsko - hotel s možností sportovního a relaxačního vyžití

Zámecká noc v Bílých Karpatech - luxusní zámecký pobyt doplněný o pivní lázně pro dva

Zámecký víkendový pobyt pro gurmány - zámecký kuchař Vám připraví degustační zážitek

Zámecký pobyt s degustační večeří v Praze - novogotický zámek, wellness i kulinářský zážitek

Exkluzivní romantika na zámečku v Luhačovicích - pestrá relaxace a wellness ve stylovém hotelu

Víkend na romantickém gotickém hradě-Liptov - i na hradě se dá prožít výběrový wellness pobyt

Pohádkový víkend na zámečku - Posázaví - oblíbený zámecký hotel s turisticky oblíbené lokalitě

Kouzelná noc na barokní perle - romantický pobytový balíček ve výběrovém zámeckém hotelu

zámecký wellness víkend zámecké wellness wellnes víkend na zámku

Wellness víkendové pobyty pro ženy - vydejte se na vydařenou dámskou jízdu ve znamení relaxace. Ať už do stylového wellness hotelu, do populárních lázeňských destinací či třeba na hory. Máme pro Vás dámy připraveny programy plné hýčkání, odpočinku, masážních a zkrášlovacích procedur. Pojeďte tedy doplnit energii a dopřát tělu, alespoň na tři dny nezbytný relax. Pokud by Vás oslovil i libovolný pobyt pro pár, tak Vám program rádi upravíme na balíček pro ženy. Zde naleznete některé wellness víkendové pobyty pro ženy:

Pobyt pro dámy v Hluboké nad Vltavou - za odpočinkem i poznáváním do perly jižních Čech

Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně - do Krkonoš za stylovou dámskou relaxací

Lázeňský pobyt pro ženy v Poděbradech - bohatý program procedur ve středočeských lázních

Pobyt pro ženy v Karlových Varech - příjemné ubytování, plná penze a pestrý lázeňský program

Pobyt pro dámy - Mariánské Lázně - bohatý program v samotném srdci Mariánských Lázní

Luxusní wellness víkend pro ženy v Jizerkách - výběrová relaxace u frýdlantstkého zámku

Čoko pobyt pro ženy ve Františkových Lázních - lázeňský balíček plný čokoládového hýčkání

Luxusní pobyt pro dámy v Luhačovicích - stylový hotel, oblíbené lázně a pestrý wellness program

Wellness víkend pro ženy v Hluboké - vydařený relax hned u zámku v Hluboké nad Vltavou

Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu - wellness hotel s mnoha možnostmi na vyžití

Aqua pobyt pro ženy u Lipenské přehrady - wellness pobyt pro dámy u jihočeského moře

Víkendový pobyt pro ženy v Českém ráji - pojeďte poznávat i relaxovat do populární destinace

Wellness pobyt pro ženy - Bílé Karpaty - kouzelná příroda je jako dělaná na wellness pobyt

Relaxační pobyt pro ženy v Beskydech - bohatý relaxační program v srdci Beskyd

Dámská jízda ve znamení vína v Bojnici - vyzkoušejte víno na všechny způsoby

wellness pobyty pro ženy wellness víkend pro ženy wellness víkendové pobyty pro ženy

Wellness víkendové pobyty pro rodiny s dětmi - pokud se chystáte vypravit na víkendový pobyt s celou rodinou, tak i pro Vás máme několik doporučených alternativ rodinných pobytů s programem pro každého člena. Samozřejmě na rodinný pobyt Vám rádi upravíme jakýkoliv wellness pobyt, který nabízíme pro páry. Ve velké většině hotelů je k dispozici rodinné apartmá případně lze přidat na pokoj dětskou postýlku či přistýlku. Nabízíme hotely, kde jsou k dispozici dětské koutky, animační programy i hlídání dětí, abyste si mohli v klidu vychutnat wellness program. Pokud cestujete s malým miminkem, tak zařídíme, abyste se na procedurách prostřídali a vždy někdo mohl být s ním. Zde naleznete některé wellness víkendové pobyty pro rodinný s dětmi a jak již bylo zmíněno rádi upravíme na rodinný pobyt jakýkoliv pobytový balíček z celé nabídky:

Pobyt s dětmi v aquaparku na Lipně - vydařený pobyt v hotelu s aquaparkem na břehu Lipna

Pobyt pro rodiče s dětmi v Luhačovicích - pestré vyžití pro celou rodinu v populárních lázních

Rodinný pobyt v Hluboké nad Vltavou - vezmětě celou rodinu na zámek i do ZOO na Hluboké

Pobyt s dětmi v Moravském krasu - vydařená relaxace v oblíbeném family friendly hotelu

Rodinný wellness pobyt v Hevizu - vypravte se s rodinou k termálnímu jezeru v Hevizu

Prodloužený víkend pro rodiče s dětmi - vydařené 4 dny na farmě nedaleko Chebu

wellness víkend pro rodiny wellness pro rodiny s dětmi wellness pro rodiny s dětmi

Wellness víkendové pobyty jako svatební dar pro novomanžele - wellness víkend může být  i ideálním svatebním darem. Darujte novomanželům vydařený zážitek a vyšlete je do některého z námi nabízených wellness hotelů nabo jim darujte Volný poukaz a nechte je, aby si lokalitu a skladbu pobytu vybrali dle svých preferencí sami. Ke každému pobytu vám pro novomanžele připravíme dárkový certifikát na který je možné přidat přání či věnování. Pevně věříme, že wellness víkend z naší nabídky bude vydařený svatební dar, který udělá novomanželům nějvětší radost.

Víkendový pobyt v Hluboké nad Vltavou - ideální pobyt pro novomanžele v romantické Hluboké

Pobyt pro novomanžele na renesančním zámku - zámecký pobyt bude jistě vydařený svatební dar

Romantická noc u Lednického zámku - vypravte novomanžele na vydařený pobyt na jižní Moravě

Romantický pobyt na Karlštejně - Karlštejn je lokalita jako dělaná na pobyt pro novomanžele

Exkluzivní wellness pobyt v Hluboké - dopřejte novomanželům pohádkový relax v 5* hotelu

Svatební pobyt na chateau Herálec - vyšlete novomanžele na stylový zámecký pobyt na Vysočinu

Novomanželský relax v pivních lázních - obdarujte novomanžele cestou do pivních lázní

Svatební relaxace v Poděbradech - dopřejte novomanželům pestrou porci relaxačních procedur

Pobyt pro novomanžele na zámku ve skalách - vypravte novomanžele na zámek do Českého ráje

wellness víkend pro novomanžele wellness víkend pro novomanžele wellness víkendy pro novomanžele

Wellness víkendové pobyty pro gurmány a milovníky dobrého vína - spojení ubytování ve wellness hotelu s gurmánským zážitkem nebo vinnou degustací jistě potěší každého milovníka dobrého jídla i lahodných vín. Za vínem vás nasměrujeme do oblíbených lokalit na jižní Moravu a chuťové buňky si budou moci vybrat z mnoha odborníky výborně hodnocených restaurací, kde vaří známí šéfkuchaři a které se umístují na předních příčkách v ročenkách jako je Grand Restaurant. Zde naleznete některé z alternativ:

Pobyt v Táboře s degustační večeří - ochutnejte kuchařský um Martina Svatka v restauraci Goldie

Pobyt na zámku s degustační večeří - vyzkoušejte degustační menu od šefkuchaře Ondřeje Slatiny

Za vínem i relaxací na Znojemsko - vydařená vinná degustace v tradičním jihomoravském sklípku

Luxusní wellness v Luhačovicích - i ty největší gurmány si jistě získá stylová restaurace Symfonie

Zámecký víkend pro gurmány - zámecká restaurace Honoria vám připraví kulinářký zážitek

Wellness víkend plný lahodného vína - za vínem na všechny způsoby na prosluněnou Pálavu

Wellness pobyt v Bojnici - snoubení kvalitních pokrmů s vyhlášenými víny u zámku v Bojnici

wellness víkend pro vinaře wellness víkend na horách wellness víkendové pobyty pro gurmány

Wellness víkendové pobyty na horách - pobytové balíčky na horách s pestrým relaxačním programem se pravidelně těší velkému zájmu našich klientů. A proto se snažíme, aby bylo opravdu z čeho vybírat. V naší nabídce naleznete Šumavu, Krkonoše, Jizerské hory, Beskydy, Jeseníky, Bílé Karpaty i Malou Fatru a Vysoké tatry na Slovensku. Pokud tedy chcete skloubit vydařený wellness víkend s možností horské vyžití (lyžování, cyklistika, túry, procházky, houbaření atd.), tak u nás si jistě vyberete pobyt přesně podle vašeho gusta. Zde naleznete některé wellness víkend na horách:

Wellness víkend pro dva ve Špindlerově Mlýně - bohatý pobytový balíček v oblíbeném hotelu

Stylový wellness víkend v Jizerských horách - výběrové ubytování ve stylovém hotelu

Víkend pro dva v Bílých Karpatech - čistá příroda a neuvěřitelný klid si vás jistě získají

Wellness pobyt pro ženy ve Špindlerově Mlýně - dámská jízda ve Špindlu jistě bude za to

Malá Fatra - víkendový pobyt pro pár - oblíbený wellness hotel kousek od hranic s ČR

Wellness víkendový pobyt ve Vysokých Tatrách - do velehor za luxusní relaxací

wellness víkend na horách wellness víkend na horách wellness víkendové pobyty na horách

Nevíte jaký wellness víkend darovat? Tak využijte Volný poukaz

- Obdarovaní si budou moci vybrat pobyt přesně podle svého gusta z celé naší nabídky

- Obdrží dárkový certifikát s nabídkou pobytů a postupem jak si objednat wellness víkend

- Budou mít možnost vybírat z cca 150 pobytů po celé ČR pro všechny věkové kategorie

- Možnost expresního doručením poukazu emailem již do 10 minut, kurýrem do 24 hodin

- Volný poukaz lze nakoupit i na splátky bez navýšení

- Výhodné ceny, díky většímu objemu odebraných pobytů i výhodnější než přímo od hotelu

- Deset let zkušeností s prodejem wellness pobytů v ČR (v tomto ohledu nemáme konkurenci)

- Jsme důkladně prověřená společnost s mnoha spokojenými zákazníky i firemními klienty

- Volný poukaz lze objednat v jakékoliv hodnotě dle přání kupujícího

- Volný poukaz na wellness víkend je nejčastěji využívaná forma dárku na našem portálu

- Máte jakýkoliv dotaz? Jsme Vám nonstop k dispozici na 739 907 010

Fotografie od našich klientů ze kterých je jasné, že si pobyt užili

Těší nás když si klienti pobyt hezky užijí a velkou radost nám udělá, když nám o to dají vědět případně zašlou i fotografie. Pro autory fotografií z wellness víkendových pobytů pořádáme každý rok soutěž a nejlepší obdrží  poukázku na pobytový balíček a další úspěšní fotografové slevové kupóny na wellness pobyty.

Níže přikládáme několik fotografií a přiznejte, že na tvářích účastníků pobytů je vidět spokojenost. Fotografická soutěž je otevřená pro všechny naše klienty a tak se budeme velice těšit na další pěkné momentky z wellness víkendových pobytů. Třeba zrovna ta vaše bude vítězná.

wellness víkendové pobyty wellness víkendové pobyty wellness víkendové pobyty

wellness víkendové pobyty wellness víkend pro dva pobyty s wellness

wellness víkend wellness víkend pro dva wellness víkend

wellness víkend wellness víkendy wellness pobyty

wellness hotely wellness balíčky wellness pro dva