8I Pobyt s PGA golfem ve Vysokých Tatrách

27ti jamkové golfové hřiště, které se pyšní oficiální značkou PGA golf course přímo pod štíty Vysokých Tater. K tomu luxusní ubytování, neomezený vstup do relaxačního centra, masáže a lahodná polopenze.

Zde je kompletní program balíčku Golfový pobyt na Slovensku: tentokrát jsme pro Vás připravili golfový pobyt ve Vysokých Tatrách. Můžete se těšit na ubytování v nedávno otevřeném stylovém 4* hotelu, který se nachází přímo na golfovém hřišti obklopen scenérií tatranských štítů. Během pobytu pro Vás bude připravena polopenze, snídaně švédskými stoly doplní dvě lahodné večeře formou výběru z menu a jako bonus ještě přidáme posezení při kávě a lahodném domácím moučníku.

Součástí pobytového balíčku je jednodenní vstup na golfové hřiště pro pár a neomezené využívání tréninkových ploch (kryté odpaliště, putting green a chipping area) v průběhu celého pobytu. Dále budete moci neomezeně využívat hotelové relaxační centrum, které nabízí vnitřní a venkovní bazén, parní lázeň, whirpool, klasickou saunu a infrasaunu, tepidárium, posilovnu a vychutnáte si masáže - pro dámu bude připravena zkrášlující medová masáž, pro pána klasická masáž zádové sestavy. A to jistě ještě budete chtít stihnout procházku či túru po Vysokých Tatrách. Pojeďte tedy vyzkoušet tatranský green a prožít vydařený pobyt na Slovensko.

Ke golfovému pobytu lze doobjednat
K balíčku Golfový pobyt na Slovensku je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 700 Kč, 2) Balíček Relax Speciál - masáž lávovými kameny pro pána, originální zeštíhlující masáž pro dámu - 2 499 Kč, 3) Masážní balíček - pro dámu bylinná masáž, pro pána thajská masáž - 2 399 Kč, 4) Balíček Fun - 2x masáž Shiatsu plus vyjížďka na koních pro dva 2 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní pokoje nedávno otevřeného stylového hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zajisté potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV-SAT, rádiem, připojením k internetu a minibarem. Součástí pokoje je i balkón, který nabízí úchvatný výhled na Lomnický štít a další vrcholy Vysokých Tater.

Stravování
V ceně balíčku Golfový pobyt na Slovensku je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na lahodné snídaně formou švédských stolů a na večeře formou tříchodového menu dle výběru. V hotelu Vám bude k dispozici stylová restaurace s překrásným výhledem na okolní vrchy, Lobby bar, kde si u krbu můžete vychutnat drink, domácí moučník (v ceně víkendového pobytu) nebo třeba zmrzlinový pohár, v letních měsících je součástí restaurace i venkovní terasa.

Lokalita golfového pobytu
Slovensko - Vysoké Tatry

Ostatní
Golfový pobyt na Slovensku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend, abyste stihli všechny aktivity (cena za noc navíc je 3 700 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 12999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]