14B Víkend pro dva v Mariánských Lázních

Víkend pro dva v Mariánských Lázních je správnou volbou pokud chcete navštívit naše nejoblíbenější lázně a prožít opravdu vydařený relaxační pobyt. Součástí víkendu je ubytování ve stylovém hotelu v centru Mariánských Lázní, lahodná polopenze, 8 procedur a vše ještě doplňuje projížďka kočárem po Mariánkách.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro dva v Mariánských Lázních: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování ve 4* hotelu, který se nachází ve zrekonstruovanésecesní vile přímo v lázeňském parku u Lesního pramene v centru Mariánských Lázní. Lokalita hotelu je naprosto ideální - 200 metrů od kolonády a 100 metrů od hlavní třídy a přitom se hotel nachází na klidném místě.

Po příjezdu budete uvítání welcome drinkem a během pobytu si budete moci vychutnat lahodnou polopenzi. Snídaně formou buffe a servírované tříchodové večeře se salátovým bufetem. Ale hlavně budete pořádně relaxovat. Součástí pobytu jsou pro každého z páru 4 procedury z následujícího výběru: aromatická masáž zádové sestavy, sedativní masáž hlavy, reflexní masáž plosek nohou, aromatická lázeň, lymfoven, klasická masáž částečná, podvodní masáž, uhličitá, vířivová a peličková koupel, lavatherm, parafinový zábal a další dle aktuální nabídky hotelu.

A to stále nekončíme, protože součástí pobytu je i romantická vyjížďka kočárem po městě. Čeká Vás tedy skutečně pestrý program doplněný o kvalitní ubytování s lahodnou stravou a to vše v oblíbených Mariánkách.

K víkendu pro dva lze doobjednat
K Víkendu pro dva v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 3 500 Kč, 2) Balíček Spa plus - čokoládová masáž a kávový peeling pro dámu, masáž lávovými kameny zádové sestavy pro pána - 1 999 Kč, 3) Beauty balíček - luxusní kosmetické ošetření doplněné o masáž obličeje a dekoltu pro dámu a vinná koupel pro pána - 1 599 Kč Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené hotelové pokoje Vám jistě zpříjemní lázeňský pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. V hotelu je možné bezplatné zapůjčení županu a pro rodiče s dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Stravování
V ceně Víkendu pro dva v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a na tříchodové večeře včetně salátového buffetu v hotelové restauraci. Mimo hotelové restaurace, která se zaměřuje na speciality české kuchyně s ohledem na moderní trendy zdravé výživy Vám bude k dispozici prostorná secesní kavárna a v letních měsících i venkovní terasa.

Lokalita víkendu pro dva
Mariánské Lázně (200 metrů od kolonády a 100 metrů od hlavní třídy a přitom se hotel nachází na klidném místě)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart či skanzen Doubrava.

Ostatní
Víkend pro dva Mariánské Lázně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 500 Kč), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]