9B Týdenní pobyt pro dva v Mariánských Lázních

Týden v Mariánských Lázních je správnou volbou pro každého, kdo hledá vydařený lázeňský pobyt. Čeká Vás ubytování v komfortním lázeňském hotelu v centru Mariánských Lázních společně s výběrovou polopenzi a relaxačním programem čítajícím 12 procedur.

Zde je kompletní program balíčku Týdenní pobyt v Mariánských Lázních: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v hotelu, který se nachází v nově zrekonstruované tradiční lázeňské vile na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v blízkosti všech známých pamětihodností (viz lokalita).

Během celého pětidenního pobytu si budete moci vychutnat lahodnou polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní tříchodové večeře formou menu dle vlastního výběru ve vyhledávané hotelové restauraci. Dále je součástí pobytu bohatý relaxační program s 6 procedurami pro každého z páru. Procedury jsou stanoveny na základě vstupní konzultace s lékařem a jejich součástí jsou masáže, zábaly a koupele v hotelovém balneo centru. Jako bonus jsme do balíčku přidali vstup do městského bazénu pro pár. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v některé z kaváren jistě ještě doplní Váš vydařený pobyt v Mariánských Lázních.


K Týdennímu pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K Týdennímu pobytu v Mariánských Lázních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 3 000 Kč, 2) Balíček Spa - pedikúra a manikúra pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 500 Kč, 3) Balíček Hit - masáž lávovými kameny pro dámu, klasická masáž zádové sestavy pro pána - 2 300 Kč, 4) Balíček Mariánky - medová masáž a tělový peeling pro dámu, podvodní masáž pro pána - 2 600 Kč Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní hotelové pokoje Vám maximálně zpříjemní lázeňský pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. V hotelu je možné bezplatné zapůjčení županu a pro rodiče s dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Stravování
V ceně Týdenního pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na bohaté snídaně formou švédských stolů a každý večer na tříchodové menu dle výběru v hotelové restauraci. Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici bar a terasa s nádherným výhledem na okolní lázeňské parky. O kvalitách hotelové restaurace se můžete dočíst v prestižním průvodci Grand Restaurant.

Lokalita pobytu
Centrum Mariánských Lázní - hotel se nachází v klidné části města na okraji lázeňského parku a přitom na hlavní třídu je to 200 metrů, hotel nabízí nádherný výhled na celé Mariánské Lázně

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně poskytují mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Týdenní pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i na delší dobu (pro kalkulaci nás prosím neváhejte kontaktovat). Hotel nabízí bezbariérové ubytování, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, parkování přímo u hotelu je zahrnuto v ceně pobytu. Lázeňská taxa je též již v ceně pobytu. Jedná se o pobyt na 5 dní a 4 noci s nástupem možným v den dle vašeho výběru.

cena: 13999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]