3H Wellness víkend pro dva - Beskydy

Wellness víkend pro dva v Beskydech Vás zavede do samotného centra Moravskoslezských Beskyd a mimo ubytování na krásném místě Vám nabídne lahodnou polopenzi, masáže a koupele pro každého z páru a nechybí ani neomezený vstup do bazénu a whirpoolu.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend pro dva v Beskydech: tentokrát se můžete těšit na ubytování v oblíbeném horském hotelu v čisté přírodě na úbočí Lysé hory. Připraveny pro Vás budou nedávno zrekonstruované hotelové pokoje, které poskytují vše pro velice příjemný pobyt. Během víkendu v Beskydech příjde vhod stravování formou polopenze, kterou si vychutnáte v hotelové restauraci (více viz Stravovaní).

Po celý pobyt Vám bude neomezeně k dispozici krytý hotelový bazén s masážní lavicí a tobogánem, whirpool a pára. Pro každého z páru je dále připravena klasická masáž zádové sestavy a jako bonus pro dámu regenerační levandulová koupel a pro pána relaxační eukalyptová koupel. Po relaxaci jistě využijete i mnoho možnosti na túry či zimní i letní sporty pro které je okolí hotelu jako stvořené.

Skladba Wellness víkendu pro dva v Beskydech
- Ubytování na 3 dny / 2 noci v oblíbeném hotelu v krásné přírodě Beskyd - polopenze po celý pobyt - neomezený vstup do hotelového bazénu s masážními lavicemi a tobogánem, whirpoolu a páry - 2x klasická masáž zádové sestavy - pro pána eukalyptová koupel - pro dámu levandulová koupel

K Wellness víkendu pro dva v Beskydech lze doobjednat
K Wellness víkendu pro dva v Beskydech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o další noc včetně snídaně pro pár - 1 790 Kč, 2) Balíček Relax plus - masáž hot stones lávovými kameny pro pána a aromatická masáž pro dámu - 1 999 Kč, 3) Balíček masáží - pro dámu zkrášlující thajská masáž, pro pána relaxační masáž celého těla - 1 699 Kč, 4) Balíček Relax Sport - 2x celková masáž hot stones plus pronájem tenisového kurtu na 2 hodiny - 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Hotelové pokoje prošly v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí a jsou vybaveny novým stylovým nábytkem. Součástí výbavy každého pokoje je sociální zařízení, TV, minibar, fén, telefon a vysokorychlostní připojení k internetu.

Stravování
Během Wellness víkendu pro dva v Beskydech si jistě pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou teplého bufetu nebo výběrem z menu v hotelové restauraci, která nabízí pestrý výběr krajových specialit.

Lokalita wellness víkendu pro dva
Beskydy - Ostravice

Zajímavosti okolí
Okolí hotelu poskytuje mnoho možností na aktivní program a to jak v létě (např. pěší turistika, houbaření, cykloturistika), tak v zimě (sjezdové i běžecké lyžování). Pokud dáte raději přednost výletům za poznáním, budete mít též z čeho vybírat: zřícenina hradu Hukvaldy, vyhlídková věž Štramberská Trúba, muzeum Tatry v Kopřivnici, Valašské muzeum a skanzen v Rožnově pod Radhoštěm patří mezi několik alternativ, které Vám můžeme doporučit.

Ostatní
Wellness víkend pro dva Beskydy je možné absolvovat i v průběhu týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 1 790 Kč pro pár). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Domácí mazlíčci mohou spokojeně na pobyt cestovat s Vámi. Pobyt je ideální i pro rodiny s dětmi.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]