4B Wellness víkendový pobyt pro ženy na Šumavě

Wellness víkend pro ženy na Šumavě vám nabídne ubytování v anglickém stylu uprostřed šumavské přírody doplněné o pestrou relaxaci (bylinné koupele, relaxační masáže, neomezený vstup do bazénu a wellness či originální speleoterapie v jeskyni), polopenzi a další zajímavý program.

Zde je kompletní skladba Wellness víkendu pro ženy na Šumavě: ubytujeme Vás v kvalitně vybaveném pokoji hotelu 4* standardu na ideálním místě pro poznávání šumavských krás. Během pobytu si vychutnáte polopenzi snídaně formou švédských stolů doplní každý večer tříchodová večeře v hotelové restauraci.

Okolí vás určitě naláká k procházkám či k nějakému výletu avšak hlavně si dopřejete relaxaci.Neomezený vstup do hotelového wellness centra s bazénem (s masážními tryskami, podvodním osvětlením a umělou hvězdnou oblohou) a doplníme o beauty bylinné koupele a pro jednu dámu regenerační masáž borovicovým olejem a pro druhou klasickou masáž zádové sestavy. Jako bonus přidáme netradiční relax - speleoterapii v hotelové jeskyni, která pozitivně působí na dýchací soustavu a vstup na Priessnitzův chodník s blahodárnými účinky na dolní končetiny. Dále vám bude k dispozici i hotelový park a bezplatně budete moci využívat tenisový kurt u hotelu, v zimním období zase obdržíte slevu na skipassy.

K wellness víkendu lze doobjednat
K Wellness víkendu pro ženy na Šumava je možné přiobjednat následující služby: 1) Doobjednávka noci navíc včetně snídaně - 2 300 Kč, 2) Doobjednávka noci navíc včetně polopenze - 2 800 Kč, 3) Balíček Relaxace - 1x konopná koupel doplněná o zábal a 1x jalovcová koupel doplněná o zábal - 1 700 Kč , 4) Balíček Šumava - 2x reflexní masáž plosek nohou a 2x regenerační jílový zábal - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Wellness víkend pro ženy na Šumavě Vám nabídne kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* standardu. Každý pokoj je vybaven tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu s vanou nebo sprchovým koutem. Dále nechybí LED TV, telefon, vysoušeč vlasů, kosmetika, župan a pantofle. V případě zájmu lze na pokoj zajistit přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Během Wellness víkendu pro ženy na Šumavě se můžete těšit na polopenzi. Snídaně formou švédských stolů (v letních měsících lze snídat i v hotelovém parku) doplní večeře formou tříchodového menu dle výběru v hotelové restauraci. Kuchaři Vám rádi připraví vyhlášené lahůdky z ryb či zvěřiny, ale v případě zájmu neopomenou ani vegetariánské pokrmy. Mimo restaurace Vám bude k dispozici vinárna v historických prostorách ze 13. století, kavárna s venkovní terasou odkud je výhled na panorama Šumavy a bar.

Lokalita wellness víkendu
Šumava - Kašperské hory

Zajímavosti okolí
Na Šumavě se spoustou možností (procházky, túry, výlety na kolech či na běžkách) jak v zimních, tak v letních měsících se zaručeně nudit nebudete. Zde přikládáme několik tipů na zajímavé výlety po okolí: hrady v blízkém okolí Kašperk, Švihov, Rábí a Klenová případně tradiční sklárna v Anníně či rozhledna Javorník.

Ostatní
Wellness víkend pro ženy na Šumavě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 300 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (střežené kamerovým systémem a noční službou), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 6899,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]