3G Za vínem i relaxací na jižní Moravu

Nadstandardní ubytování ve vyhledávaném znojemském regionu doplníme o lahodnou stravu, vinnou degustaci ve sklípku, neomezený vstup do hotelového wellness centra a bazénu i privátní pronájem vířivky. Pro kouzelné dny na slunné jižní Moravě má tento pobyt velmi dobře "zaděláno".

Zde je kompletní program pobytu Za vínem i relaxací - Znojemsko: připravili jsme pro vás ubytování v moderním hotelu standardu 4* Superior, který se nachází nedaleko Znojma. Pro komfortní prožití pobytu ideálně poslouží výběrové pokoje, které jsou součástí balíčku. Snídaně formou švédských stolů doplní lahodná tříchodová večeře (případně večeře formou buffe) první večer pobytu a během druhého večera si jistě vychutnáte ochutnávku skvělých moravských vín přímo ve vinném sklípku včetně občerstvení.

Příjemné chvíle vás jistě čekají i při privátním pronájmu hotelové vířivky ve wellness centru. Navíc je součástí pobytu neomezený vstup do hotelového plaveckého bazénu, sauny, parní lázně a fitness centra a jistě využijete i ideální lokality na nějaký vydařený výlet.

K pobytu Za vínem i relaxací lze doobjednat
K pobytu Za vínem i relaxací je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 345 Kč, 2) Welcome set - láhev sektu na přivítanou na pokoji - 699 Kč, 3) Balíček Relax - bylinná masáž zádové sestavy pro pána a ayurvédský bylinný zábal pro dámu - 1 750 Kč, 4) Balíček Luxus - celková masáž éterickým olejem pro dámu a regenerační masáž zádové sestavy pro pána - 2 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování v nadstandardním pokoji jehož součástí mimo stylového nábytku je klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, telefon, LCD televize s příjmem satelitních programů, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování
V ceně tohoto pobytu jsou zahrnutý snídaně formou švédských stolů po obě rána a jedna večeře formou tříchodového menu nebo formou buffe. Na druhý večer je připravena vinná degustace ve sklípku včetně občerstvení. Mimo stylové hotelové restaurace vám k posezení u lahodné kávy či exotických drinků poslouží i hotelový Lobby bar.

Lokalita pobytového balíčku
Jižní Morava - Znojemsko - wellness hotel Savannah se nachází u hranic s Rakouskem 10 Km od Znojma

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 345 Kč pro pár). Parkování je zajištěno v podzemní garáži hotelu (je již zahrnuto v ceně pobytu). Hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]