12E Relaxační víkend pro ženy v NáchoděRelaxační víkend pro ženy Vás zavede do oblíbeného wellness hotelu a nabídne Vám kvalitní ubytování, lahodnou stravu a pestrý relaxační program v podobě dvou klasických masáží, dvou zábalů, privátní relaxace ve whirpoolu, bazénu i vstup do infrakabiny.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Relaxační víkend pro ženy v Náchodě: tentokrát Vás dámy pozveme do vyhledávaného wellness hotelu, kde pro Vás bude připraven pestrý relaxační balíček. Během pobytu si budete moci vychutnat polopenzi - snídaně formou švédských stolů a lahodné tříchodové večeře v hotelové restauraci.

Samozřejmě program pobytu bude zaměřen hlavně na relaxaci. Pro obě dámy bude připravena 90 minutový balíček procedur během kterého si odpočinete v infrakabině, při klasických masážích zádové sestavy i během regeneračnícholejových zábalů. K vydatné porci relaxačních procedur ještě přidáme privátní vstup do hotelového bazénu a whirpoolu.

K Relaxačnímu víkendu pro ženy lze doobjednat
K pobytu Relaxační víkend pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro dvě dámy - 2 400 Kč, 2) Balíček Relax Náchod - 1x masáž hot stones lávovými kameny, 1x relaxační masáž dolních končetin - 1 499 Kč, 3) Balíček masáží - 1x reflexní terapie plosek nohou, 1x masáž lávovými kameny - 1 899 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje oblíbeného wellness hotelu Vám nabídnou velice kvalitní ubytování. Můžete se těšit na pokoj zařízený vkusným nábytkem v moderním zámeckém stylu. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD - TV, psací stůl s taburetkou, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Stravování
Během relaxačního víkendu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Můžete se těšit na snídaně formou teplých a studených buffetových stolů a na tříchodové večerní menu v hotelové restauraci. Útulná restaurace v rustikálním stylu Vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru. K dispozici Vám bude též hotelový lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy a domácích dezertů od hotelového cukráře.

Lokalita relaxačního víkendu
Královehradecký kraj - Náchod

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko - teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní
Relaxační víkend pro ženy je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen. Hotel je nekuřácký.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]