7G Rodinný víkend s dětmi v Moravském krasu

Vypravte se do Moravského krasu na pobyt, který si užije celá rodina. Kvalitní ubytování ve wellness hotelu doplněné o lahodnou polopenzi, opravdu pestré vyžití pro děti (hotel se na rodinné pobyty specializuje) i mnoho možností na relaxaci pro rodiče jsou jen některá lákadla tohoto pobytového balíčku.

Zde je kompletní program Rodinného pobytu v Moravském krasu: jak již úvod napověděl, tentokrát jsme pro vás připravili pobyt s dětmi ve wellness hotelu, který leží v oblíbeném Moravském krasu. Můžete se těšit na ubytování ve kvalitně vybavených pokojích 4* standardu. Součástí pobytu je polopenze v hotelové restauraci. (více viz Stravování).

Hotel je dlouhodobě vyhledávanou destinací na vydařené rodinné pobyty a nabízí skutečně pestré vyžití pro děti všech věkových kategorií i pro jejich rodiče. Přímo v hotelovém areálu je např. dětské hřiště s kolotoči, houpačkami a pískovištěm, dětská herna, trampolíny či populární Zoo koutek se zvířaty. Pro vyžití celé rodiny je v balíčku neomezeně k dispozici hotelový slaný bazén(bazén je sice venkovní, ale krytý). Dále je v hotelu wellness kde je možné doobjednat (viz K pobytu lze doobjednat) masáže či další relaxační služby, vstup do saunového světa či do vnitřního bazénu s vířivkou. Mnoho možnosti na zajímavé výlety (např. do Macochy), procházky, túry či cyklotoulky ideálně doplňuje tento oblíbený rodinný balíček.

K Rodinnému pobytu lze doobjednat
K Rodinnému pobytu v Moravském krasu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc - 2 980 Kč, 2) Balíček masáží - klasická masáž pro pána a masáž lávovými kameny pro dámu - 1 410 Kč, 3) Balíček Hýčkání pro dámu - klasická relaxační masáž a regenerační konopný zábal - 1 280 Kč, 4) Saunový wellness svět pro celou rodinu na 2h - 625 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Ostatní. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k wellness pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Součástí Rodinného pobytu v Moravském krasu jsou hotelové pokoje 4* standardu, které nabízí kvalitní ubytování. K dispozici Vám bude lednička, TV, pevné internetové i WIFI připojení, koupelna se sprchou a u některých pokojů balkón.

Stravování
Během Rodinného pobytu v Moravském krasu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní tříchodové večeře nebo večeře formou teplého bufetu v hotelové restauraci. Zcela nová modernizovaná restaurace klade důraz na čerstvost,sezónnost, regionální nabídku i zdravotní hlediska. V letních měsících nabízí příjemné posezení Nebeská terasa i hotelové atrium s relaxační zónou.

Lokalita rodinného pobytu
Jižní Morava - Moravský kras (hotel se nachází u Blanska)

Zajímavosti okolí
Rodinný pobyt v Moravském krasu vám nabídne i mnoho možností na zajímavý výlet: propast Macocha, Punkevní, Kateřinská a Sloupsko-šošůvské jeskyně, rozhledna Podvrší, zámky v Rájci - Jestřebí a v Lysicích, hrad v Boskovicích, Aquapark ve Vyškově či Westernové městečko v Boskovicích.

Ostatní
Rodinný pobyt v Moravském krasu je možné absolvovat i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 980 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, hotel nabízí i bezbariérový přístup. Pobyt je kalkulován pro dva dospělé a jedno dítě do 12 let. V případě zájmu je možné doobjednat s kompletním programem i pro druhé dítě do 12 let - doplatek činí 1504 Kč. Rádi vám naceníme i pro starší děti.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]