6E Wellness víkendový pobyt v Hradci Králové

Wellness víkend vám nabídne ubytování v designovém wellness hotel 4* standardu přímo v historickém centru Hradce Králové doplněné o lahodnou stravu v čele s romantickou večeří a pestrý relaxační program ve kterém nechybí ani privátní pronájem hotelového wellness pouze pro vás.

Zde je kompletní program balíčku Wellness víkend v Hradci Králové: tentokrát se můžete těšit na vydařený relaxační pobyt, který vás zavede do centra Hradce Králové. 4* wellness hotel s komfortními designovými pokoji vám poskytne vysoký standard ubytování. Hned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem. Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů v hotelové restauraci na každé ráno pobytu a romantická večeře formou tříchodového menu včetně láhve vybraného vína.
Během pobytu si užijete chvíle příjemné relaxace v hotelovém wellness centru (vířivka, bazén s protiproudem, Kneippovy lázně, vyhřívaná lehátka, sauna, relaxační zóna). Součástí balíčku je 1x privátní pronájem celého wellness centra pro pár a nechybí ani klasický vstup do wellness centra.

K Wellness víkendu v Hradci Králové lze doobjednat
K Wellness víkendu v Hradci Králové je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 500 Kč, 2) Balíček masáží - medová masáž pro dámu a klasická masáž pro pána - 2 000 Kč, 3) Balíček speciál - privátní pronájem wellness pro pár a klasická masáž pro oba - 2 660 Kč. Doobjednávky k víkendovému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené hotelové pokoje 4* standardu nabízí maximální komfort ubytování. Součástí výbavy každého pokoje je klimatizace, satelitní LCD TV, Wi-Fi připojení, minibar, telefon, trezor, pohodlné postele s vysokými matracemi, protialergické ložní prádlo, psací stůl, koupelna s vanou a fén (župany jsou k zapůjčení). Na pokoj je možné přidat dětskou postýlku

Stravování
V ceně Wellness víkendu v Hradci Králové jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každý den pobytu a jedna romantická večeře pro pár formou tříchodového menu včetně láhve vína v designové hotelové restauraci.

Lokalita relaxačního pobytu
Hradec Králové - hotel se nachází přímo u historického centra města

Ostatní
Wellness víkend v Hradci Králové je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy bývá v hotelu volněji (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč). Parkování v hotelové garáži je již součástí pobytového balíčku.

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]