1J Prodloužený víkend v KroměřížiKomfortní ubytování přímo na náměstí v Kroměříži na 4 dny a 3 noci doplníme o výběrovou polopenzi v hotelové restauraci a mnoho možností na poznávání v této turisticky atraktivní lokalitě.

Zde je kompletní program balíčku Prodloužený víkend v Kroměříži: tentokrát jsme pro vás připravili ubytování v hotelu, který se nachází ve zrekonstruované renesanční budově, jejíž historie sahá až do 16. století a ve které bydlel například Karel Havlíček Borovský. Hotel si i po rekonstrukci zachoval svůj historický ráz, který však příjemně propojil s komfortním a stylovým vybavením. Na uvítanou po příjezdu obdržíte welcome drink a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v čele s večerním degustačním menu, které si jistě získá každého gurmána (více viz. Stravování).

Abyste se mohli důkladně seznámit s jedním z nejkrásnějších historických měst naší vlasti, tak je ve skladbě tohoto pobytu i vstup do Arcibiskupského zámku a okolních zahrad. Vypravte se tedy za romantickým ubytováním, výběrovou stravou i mnoha možnostmi na poznávání na malebnou Hanou.

K pobytu Prodloužený víkend v Kroměříži lze doobjednat
K pobytu v Kroměříži je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly - 1 900 Kč, 2) Welcome set - láhev sektu a růže po příjezdu na pokoji - 799 Kč, 3) Doplatek za ubytování ve výběrovém hotelovém apartmá - 1 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na stylové ubytování v pokojích v secesním stylu, kde se spojuje elegance s komfortem. Každý pokoj je ve svém pojetí zcela originální a i v interiéru budovy byly obnoveny původní historické prvky. Ke standardnímu vybavení pokoje patří: koupelna, WC, lednice, minibar, trezor, kabelová televize se satelitním příjmem, CD přehrávač, internet, klimatizace

Stravování
V ceně pobytového balíčku je zahrnuta lahodná polopenze. Snídaně formou bufetových stolů doplní jeden večer gurmánské degustační menu pro pár a zbylé dva večery klasický výběr z menu restaurace. Hotelová restaurace se soustřeďuje na české kulinářské umění z konce 19. století a její nabídka jistě potěší chuťové buňky každého gurmána. Menu restaurace je obměňováno dle sezóny a zakládá si na čerstvých produktech od místních pěstitelů. Ke každému jídlu Vám bude nabídnuto nejvhodnější víno z moravských vinic.

Lokalita pobytu
Kroměříž (hotel se nachází přímo na historickém náměstí)

Zajímavosti okolí
Kroměříž bezpochyby patří mezi nejkrásnější historická města naší země a nabídne Vám mnoho možností na zajímavý program. Pokud se však budete chtít vypravit za brány města, tak Vám můžeme doporučit například zámky Chropyně a Holešov, lázně Luhačovice, skanzen Rymice, Tlumačovské rybníky s větrným mlýnem nebo Baťův mrakodrap ve Zlíně.

Ostatní
Pobyt v Kroměříži je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 1 900 Kč pro pár), přímo před hotelem se nachází parkoviště pro hosty - parkovné je již zahrnuto v ceně pobytu. Hotel má bezbariérový přístup. V zimních měsících je zámek uzavřen a tak je nahrazen za vstup do muzea Kroměřížska. Hotel zvítězil v soutěži Czech hotel awards loňského roku jako nejlepší 4* hotel zlínského kraje.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]