25C Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně

Vypravte se s celou rodinou na vydařený pobyt k Lipenské přehradě. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze formou bohatých švédských stolů a hlavně vstup do 1500 m² velkého aquaparku, který je přímo v areálu hotelu na každý den pobytu.

Zde je kompletní program balíčku Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně: tentokrát jsme pro celou Vaší rodinu připravili kvalitní ubytování ve wellness hotelovém resortu 4* standardu v populární destinaci na břehu jihočeského moře. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi, kde snídaně i večeře budou formou studených a teplých rautových stolů.

Nejen děti, ale jistě i rodiče si užijí vstup do hotelového aquaparku (vnitřní bazén 468 m², divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, tobogán 50 m, dětské brouzdaliště s klouzačkou, sauna, pára, atd.) na dvě hodiny na každý den pobytu.

Lokalita je naprosto ideální na výlety (např. Český Krumlov je jen 30 Km) a sportovní vyžití - pokud samozřejmě vyšetříte nějaký čas a bude se Vám nebo spíše dětem chtít na chvíli opustit aquapark. V letních měsících nabízí Lipno vše od windsurfingu přes plachetnice až třeba k raftům, desítky kilometrů cyklostezek, in line stezky, turistické trasy šumavskou přírodou či rybaření. V zimních měsících Vás ve stejném místě potěší uměle zasněžovaný skiareál, rozsáhlá sít běžeckých stop či možnost bruslení na jezeře. Hotel dále poskytuje další možnosti na vyžití pro děti a má certifikaci Baby Friendly hotel (2 dětské koutky, venkovní dětské hřiště, dětské brouzdaliště v aquaparku, dětské masáže a procedury, baby menu, profesionální baby sitting, kino pro děti).

Skladba Rodinného pobytu v aquaparku
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve vyhledávaném 4* wellness hotelu s aquaparkem na břehu Lipna pro celou rodinu  - bohaté snídaně formou studených a teplých rautových stolů- lahodné večeře též formou studených a teplých rautových stolů - vstup do hotelového aquaparku na dvě hodiny na každý den pobytu

K Rodinnému pobytu v aquaparku lze doobjednat
K Rodinnému pobytu v aquaparku na Lipně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly 4 290 Kč pro celou rodinu, 2) Balíček Relax Lipno - thajská aromatická masáž pro dámu (55 min), ajurvédská masáž hlavy, šíje a ramen pro pána (60 min) - 1 899 Kč, 3) Balíček Hit - kosmetické ošetření pleti Sothys pro dámu (60 min), reflexní masáž nohou (45 min) pro pána - 1 899 Kč, 4) Balíček Spa - peeling celého těla pro dámu, reflexní masáž nohou pro pána - 1 299 Kč, 5) Plavba plachetnicí po Lipně pro celou rodinu - 2 999 Kč, 6) Vyhlídkový let nad krásami jižních Čech pro celou rodinu (vzdálenost letiště 50 Km) - 3 999 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na kvalitní ubytování v rodinných pokojích hotelu 4* standardu. Do výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, přípojka na internet a telefon. Z pokoje budete mít výhled buďto na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy.

Stravování
Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně nabídne celé rodině lahodnou polopenzi. Jak snídaně tak večeře si budete moci do sytosti vychutnat formou pestré nabídky studených a teplých rautových stolů. V hotelu Vám bude mimo dvou restaurací s nabídkou české, italské a thajské kuchyně k dispozici i kavárna, lobby bar a cukrárna s nabídkou lahodných domácích zákusků.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - hotel se nachází ve Frymburku přímo u Lipna

Zajímavosti okolí
Lipno a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z wellness hotelu si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově (30 Km), na hrad Rožmberk (20 Km), do Hluboké nad Vltavou (60 Km), k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy či na šumavské kopce.

Ostatní
Rodinný pobyt v aquaparku na Lipně je možné absolvovat i v průběhu týdne (např. od pondělí do středy) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - kalkulaci Vám rádi připravíme obratem. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty hlídané kamerovým systémem. Hotel poskytuje bezbariérový přístup a pokoje.Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Hotel nabízí i hlídání dětí. Cena pobytu je kalkulována na dva dospělé a jedno dítě do dosažení věku 12 let (pobyt lze samozřejmě využít i pro rodiny s více dětmi - cena za další dítě do 12 let je 1990 Kč / pobyt, u dětí starších 12ti let je doplatek 1990 Kč / pobyt).

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]