4P Gurmánská noc pro dva v zámeckém hotelu

Akční sleva 1 000 Kč na tento pobytový balíček (částka bude odečtena z ceny pobytu tzn. zaplatíte jen 6 999 Kč)

Vypravte se do stylového zámeckého hotelu za jedinečnou atmosférou, nevšedním ubytováním a v neposlední řadě za gurmánským zážitkem v zámecké restauraci.

Zde je kompletní program balíčku Gurmánská noc na zámku nedaleko Prahy: můžete se těšit na výběrový pobyt, který nabízí ubytování přímo v prostorách renesančního zámku. Nově otevřený zámecký hotel, který citlivě propojil původní dobové prvky s moderní architekturou garantuje maximální komfort ubytování. Zámek je společně s kaplí obklopen relaxačními zahradami, které jsou ideální na příjemné chvíle odpočinku, posezení či na piknik v trávě.
Po příjezdu na zámek budete přivítáni welcome drinkem v podobě přívlastkového vína. Během pobytu si v zámecké restuaraci příjde na své každý skutečný gurmán. Součástí balíčku je lahodná polopenze v zámecké restauraci. Snídani formou švédských stolů doplní večerní 4chodové menu á la carte z rukou kuchařského mistra, který se zaměřuje na poctivou francouzskou kuchyni. Jedinečná atmosféra designového zámeckého hotelu v ideální dostupnosti z Prahy s blízkým okolím nabízejícím mnoho možností na procházky či výlety a zážitková gastronomie slibují vydařenou gurmánskou noc na zámku.

K Pobytu Gurmánská noc zámku lze doobjednat
K pobytu Gurmánská noc na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 6 400 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem a okolní krajinou pro pár - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje zámeckého hotelu jistě uspokojí i nejnáročnější klienty. Každý zámecký pokoj je unikátní a všechny jsou vybaveny špičkovými moderními technologiemi pro maximální komfort bydlení. Součástí výbavy každého pokoje je manželská postel s luxusními matracemi, koupelna se sprchou, toaletou a podlahovým vytápěním, klimatizace, LCD TV, blackout závěsy, set pro přípravu čaje nebo kávy, trezor, minibar, pracovní stůl, připojení k internetu, telefon, fén, kosmetické zrcátko, potřebné koupelnové doplňky, župan a pantofle. Na pokoj je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během zámeckého pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi. Snídani formou bohatého buffe doplní výběrová večeřě formou 4chodového menu (předkrm, polévka, hlavní chod a dezert vše á la carte) v zámecké restauraci. Kulinářskému týmu restaurace velí šéfkuchař se zkušenostmi z vyhlášených restaurací. Restaurace se zaměřuje na francouzskou kuchyni a soustřeďuje se na přípravu pokrmů z čerstvých lokálních surovin, zdravé a poctivé přípravy a absolutního chuťového souladu jídel s podávanými nápoji. Zámecká letní terasa je oblíbeným místem pro odpolední čaj či grilování.

Lokalita
Zámek se nachází v okrese Praha západ, jižně od hlavního města na konci Břežanského údolí v Dolních Břežanech

Ostatní
Pobyt Gurmánská noc na zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 2 dny a 1 noc) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 6 400 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]