7B 5ti denní wellness pobyt na Šumavě

Wellness pobyt na Šumavě to je ubytování v anglickém stylu uprostřed kouzelné šumavské přírody doplněné o pestrou relaxaci (součástí pobytu je 26 relaxačních procedur v hotelových lázních, neomezený vstup do bazénu a wellness i originální speleoterapie v jeskyni), lahodnou polopenzi a další zajímavý program.

Zde je kompletní skladba balíčku Wellness pobyt na Šumavě: tentokrát vás vypravíme na pětidenní pobyt na malebnou Šumavu. Ubytujeme Vás v kvalitně vybaveném pokoji hotelu 4* standardu, který vznikl přestavbou historických budov pocházejících ze 13. století. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů a každý večer pro vás bude připravena večeře formou menu v hotelové restauraci.

Okolní příroda Vás určitě naláká k procházkám či tůrám avšak základem bude pestrá relaxace. Neomezený vstup do hotelového wellness centra, které obsahuje bazén (s masážními tryskami, podvodním osvětlením a umělou hvězdnou oblohou)doplníme o 12 relaxačních procedur v hotelových lázních (pro každého z páru bude připravena aromatická lázeň následovaná zábalem, masáž lávovými kameny, kneipova koupel, Breussova masáž a tělová svíce). Dále přidáme netradiční relaxaci - speleoterapii v hotelové jeskyni (4x pro každého z páru)a pro každého vstup na Priessnitzův chodník s blahodárnými účinky na dolní končetiny (3x pro každého z páru). K tomu budete moci příjemně relaxovat v hotelové zahradě či bezplatně využít pestrou sportovní nabídku hotelu (např. tenisový kurt).

K wellness pobytu lze doobjednat
K balíčku Wellness pobyt na Šumavě je možné přiobjednat následující služby: 1) Doobjednávka noci navíc včetně polopenze - 2 800 Kč, 2) Balíček Relaxace - pro pána masáž zadové sestavy a pro dámu medové terapie - 1 490 Kč , 3) Balíček Šumava - pro pána masáž éterickým olejem a pro dámu bahenní zábal z Mrtvého moře - 1 990 Kč . Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Wellness pobyt na Šumavě Vám nabídne kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* standardu. Každý pokoj je vybaven tisovým nábytkem a mramorovou koupelnou v anglickém stylu. Kvalitu ubytování umocňuje na každém pokoji nová Full HD LED TV, nechybí telefon, koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, kosmetika, župan a pantofle. V případě zájmu lze na pokoj zajistit přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Během Wellness pobytu na Šumavě se můžete těšit na polopenzi. Snídaně formou švédských stolů (v letních měsících lze snídat i v hotelovém parku) doplní lahodné večeře formou tříchodového menu dle výběru. Kuchařští mistři Vám rádi připraví vyhlášené lahůdky z ryb či zvěřiny, ale v případě zájmu neopomenou ani vegetariánské pokrmy. Mimo restaurace Vám bude k dispozici vinárna v historických prostorách ze 13. století, kavárna s venkovní terasou odkud je překrásný výhled na panorama Šumavy a bar.

Lokalita wellness pobytu
Šumava - Kašperské hory

Zajímavosti okolí
Uprostřed kouzelné Šumavské přírody se spoustou možností (procházky, túry, výlety na kolech či na běžkách), jak v zimních, tak v letních měsících se zaručeně nudit nebudete. Zde přikládáme několik tipů na zajímavé výlety. Milovníci historie se mohou vypravit na některý z hradů v blízkém okolí Kašperk, Švihov, Rábí, Klenová. Exkurze do tradiční sklárny v Anníně, rozhledna Javorník nebo muzeum Šumavy jsou další alternativy.

Ostatní
Wellness pobyt na Šumavě je možné uskutečnit v rozmezí od neděle do čtvrtka, kdy je v hotelu i v lázních klidněji přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty (střežené kamerovým systémem a noční službou).

cena: 15999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]