10I Pobyt pro dva s relaxací v Bratislavě

Vypravte se s námi na víkendový pobyt do Bratislavy poznávat krásy slovenské metropole. Připravili jsme pro Vás kvalitní ubytování, lahodnou stravu, vstup do bazénu i sauny a hlavně pestrý program se zaměřením na poznávání.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt pro dva v Bratislavě: tentokrát Vás vypravíme poznávat krásy hlavního města Slovenska. Hotel 4 * standardu vám poskytne kvalitní ubytování. Ihned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a sladkou pochoutkou. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na romantické večeři při svíčkách. Dále budete moci neomezeně využívat hotelové relaxační centrum obsahující moderní bazén a fitness. Nechybí ani hodinová relaxace v sauně.

Pro seznámení se s Bratislavou ideálně poslouží třídenní karta na MHD, knižní průvodce města i slevová knížka. Dále jsou součástí balíčku hodinová pěší prohlídka města (sezonně), jízdenky na okružní cestu po Bratislavě originálním vláčkem a vstupenky do Slovenské galerie moderního umění včetně drobného občerstvení (pokud byste raději před poznávám dali přednost relaxaci je možné poznávací program nahradit za klasické relaxační masáže v hotelovém balneo centru).

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* standardu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří sociální zařízení, LCD televizor se SAT, Wi-Fi připojení k internetu, rádio, telefon, trezor, minibar (který je zdarma) a fén.

Stravování
V ceně balíčku jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů na každé ráno. Dále nechybí ani romantická večeře pro dva při svíčkách v hotelové restauraci. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi. Mimo hotelové restaurace Vám bude k dispozici i vinárna a v letních měsících venkovní terasa.

Lokalita pobytu pro dva
Bratislava - Rača

Ostatní
Pobyt pro dva v Bratislavě je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již zahrnuto v ceně pobytu), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]