8B Čoko pobyt pro ženy ve Františkových Lázních

Relaxační pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním je pobytový balíček, který nabídne účastnicím procedury spojené s lahodnou čokoládou ve Františkových Lázních. K tomu ještě obsahuje vstup do vodního světa, solné jeskyně, formování postavy, lahodnou polopenzi a mnoho dalších možností na vydařený program.

Zde je kompletní program Pobytu pro ženy s čokoládovým hýčkáním: na pobyt plný hýčkání Vás vypravíme do Františkových Lázní, kde pro Vás bude připraveno ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu. Ihned po příjezdu bude následovat přivítání welcome drinkem a během celého pobytu si budete moci pochutnat na polopenzi v hotelové restauraci.

Ale hlavně budete pořádně relaxovat. Pro každou dámu bude připraven následující program: čokoládová masáž, která vyhladí a zkrášlí pokožku, čokoládová koupel s regeneračním účinkem a klasická masáž zádové sestavy. Jako bonus přidáme formování postavy na vibrační plošině a vstup do solné jeskyně. A takto bohatý program ještě rozšíří návštěva františkolázeňského vodního světa, který na 1500 m² vodní plochy nabízí 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha atrakcemi, tobogány či wellness centrem.

K pobytu pro ženy lze doobjednat
K Pobytu pro ženy s čokoládovým hýčkáním je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně polopenze - 2 500 Kč, 2) Balíček Beauty - 2x pedikúra a 2x revitalizační masáž obličeje a dekoltu - 1 999 Kč, 3) Balíček Relax plus - 2x masáž lávovými kameny a 2x pedikúra - 2 399 Kč, 4) Balíček Spa - 1x ajurvédská kosmetika a 1x thajská olejová masáž - 1 699 Kč, 5) Balíček Luxus - 2x tropický zábal nohou s masáží, 2x celotělový regenerační peeling - 2 799 Kč,6) Balíček Speciál - 1x masáž lávovými kameny a 1x havajská masáž Lomi Lomi - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pobytový balíček Vám poskytne příjemné ubytování v hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně Pobytu pro ženy čokoládovým hýčkáním je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a dvě lahodné večeře formou menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita pobytu pro ženy
Západní Čechy - Františkovy Lázně

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Pobyt pro ženy s čokoládovým hýčkáním je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu i v aquaparku klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]