9I Týdenní wellness pobyt na horách - Malá Fatra

Akční sleva 2 000 Kč na tento pobytový balíček (částka bude odečtena z ceny pobytu tzn. zaplatíte jen 12 999 Kč)

Balíček Týdenní pobyt na horách - Malá Fatra vás zavede do jednoho z nejkrásnějších míst na Slovensku a zároveň poskytne ubytování v hotelu 4* standardu, lahodnou stravu formou polopenze a bohatý program zaměřený na relaxaci. A to vše jen 60 Km od hranic z ČR.

Zde je kompletní program Týdenního pobytu na horách - Malá Fatra: ubytujeme vás ve 4* hotelu, který se nachází v Branické dolině v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Místo je jako stvořené, jak pro nenáročné procházky do přírody, tak pro horské túry a poskytuje mnoho možností na sportovní a relaxační vyžití během všech ročních období. Abyste měli po celou dobu pětidenního pobytu dostatek energie je součástí balíčku polopenze v hotelové restauraci.

Po aktivně prožitých dnech příjde jistě vhod i relaxace. Součástí balíčku je na každý den pobytu dvouhodinový vstup do moderního hotelového wellness centra, které osbahuje bazén, 2x whirpool, finskou saunu, římskou saunu, solnou saunu, aroma saunu, aztéckou saunu, infra saunu, parní lázeň, hydromasážní vanu a solárium a neomezený vstup do hotelového fitness centra. Navíc pro každého z páru bude připravena klasická masáž zádové sestavy. Pojeďte se seznámit s krásami slovenských hor a užít si opravdu vydařených pět dní v Malé Fatře.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete využít následujících služeb: hotelové wellness a sportovní centrum (finská sauna, sauna, whirlpool, hydromasážní vana, hydromasážní box, solárium, bazén, masáže, tenisové kurty, bowling, půjčovna kol). V nedalekém Ski areálu se nachází 11 vleků a běžkařské tratě, přes léto poskytuje okolí pestré možnosti pro turistiku, cykloturistiku, ale i vodní sporty či horolezectví.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* standardu nabízí příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou či sprchovým koutem, WC, TV se SAT, rádio, telefón, trezor, minibar a připojení k internetu.

Stravování
V ceně Týdenního pobytu na horách je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu a lahodné večeře výběrem z menu během celého pobytu. V hotelu Vám bude k dispozici restaurace, která nabízí tradiční speciality slovenské i mezinárodní kuchyně a kavárna, kde si zajisté pochutnáte na zákuscích, zmrzlinových pohárech a kvalitní kávě. V letních měsících lze též využít posezení na hotelové terase.

Lokalita Týdenního pobytu na horách
Malá Fatra - Terchovská dolina (pouze 60 Km od hranic s ČR, 22 Km ze Žiliny)

Zajímavosti okolí
Týdenní pobyt na horách probíhá v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Lokalita poskytuje mnoho možností pro zimní i letní výlety. Mezi nejpopulárnější místa v tomto národním parku patří Vrátná Dolina, Malý a Velký Rozsutec, Velký Kriváň či Chleb. Pokud se chcete vypravit za poznáním historie, nabízí se Oravský zámek, hrad Strečno, skanzen Vychylovka či historické centrum regionu Žilina.

Ostatní
Týdenní pobyt na horách - Malá Fatra je možné uskutečni i na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2500 Kč s polopenzí 3200 Kč). Jedná se o balíček na 5 dní a 4 noci s tím, že den nástupu je možný volit jak o víkendu tak během pracovního týdne. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (již v ceně pobytu), hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Tento pobytový balíček je vhodný i pro rodiny s dětmi (kalkulaci pobytu Vvm rádi připravíme). V hotelu nabízíme i pobytový balíček pouze na víkend.

cena: 14999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]