9E Zkrášlovací wellness pobyt pro ženy-Krkonoše

Dámská jízda v Krkonoších nabídne kvalitní 4* ubytování, polopenzi formou pestrých rautových stolů, relaxační masáže, zkrášlovací balíček u kadeřníka, neomezený vstup do wellness i do bazénu a mnoho dalších možností pro vydařený pobyt (jako např koktejl ve Sky baru).

Zde je kompletní program balíčku Zkrášlovací pobyt pro ženy v Krkonoších: tentokrát jsme pro Vás připravili kvalitní ubytování v nadstandardních pokojích typu Superior ve 4*hotelu v Peci pod Sněžkou. Během pobytu si budete moci pochutnat na polopenzi formou pestrých rautových stolů v hotelové restauraci a jako bonus je součástí balíčku i stylové posezení při koktejlu v baru v 18. patře hotelu a sladké mlsání čokoládového fondue.

Během celého pobytu můžete využívat neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které je složeno z bazénu s protiproudem, sauny, whirpoolu, fitness centra a posilovny . Dále si budete moci vybrat mezi zkrášlující medovou masáží a klasickou masáží zádové sestavy. A vše ještě doplní balíček u kadeřníka jehož součástí je mytí, střih, vitamínový zábal, styling a fénování.

K pobytu pro ženy lze doobjednat
Ke Zkrášlovacímu pobytu pro ženy v Krkonoších je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro dvě dámy 2 600 Kč, 2) Balíček masáží - 1x reflexní masáž zádové sestavy a 1x masáž reflexní masáž plosek nohou - 1 490 Kč, 3) Balíček Relax Krkonoše - 2x regenerační zábal a 2x celotělový beauty peeling - 3 300 Kč, 4) Vyhlídkový let nad Krkonošemi pro dvě dámy 3 390 Kč, 5) Balíček Hit - 1x reflexní terapie plosek nohou a 1x vířivová koupel se solí z Mrtvého moře - 1 350 Kč, 6) Balíček Radost - hodinový bowling a 2x regenerační vířivová koupel -1 490 Kč. Doobjednávky k relaxačnímu víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu můžete dále využívat: vnitřní bazén s protiproudem, saunu, whirpool, fitcentrum, bowling, pestrou nabídku masáží, zábalů a koupelí, spinning, ping pong, squash, ricochet, solárium, půjčovnu kol a lyží, kadeřnictví, venkovní relaxační terasu. Blízké okolí nabízí mnoho možností na většinu letních i zimních sportů.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* kategorie Vám během Zkrášlovacího pobytu pro ženy v Krkonoších nabídnou příjemné ubytování (pro pobytové balíčky využíváme nadstandardní pokoje typu Superior ve vyšších patrech hotelu). Do výbavy každého pokoje patří koupelna s toaletou, televize se satelitním přijímačem, rádio, telefon, WiFi, minibar, elektronický trezor, župany, pantofle, fén a varný set s kávou a čajem. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku. Pokoje nabízí výhled na Pec pod Sněžkou nebo na krkonošské kopce.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je lahodná polopenze. Jak snídaně tak večeře si vychutnáte formou pestrých studených a teplých rautových stolů. Hotel si zakládá na kvalitní a pestré stravě z vybraných surovin. Během snídaní si pochutnáte například na čerstvém domácím pečivu či lahodných zákuscích přímo z hotelové pekárny, součástí večeří je vždy pestrý výběr salátů a sezónního ovoce. V hotelu Vám mimo dvou restaurací a letní terasy (kde v létě probíhá grilování) bude k dispozici i stylový bar v posledním (osmnáctém) patře, kde si vychutnáte lahodný koktejl (též součástí pobytu) i krásný výhled na okolní kopce

Lokalita pobytu pro ženy
Krkonoše - Pec pod Sněžkou

Ostatní
Zkrášlovací pobyt pro ženy v Krkonoších je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 600 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází nonstop hlídané parkoviště pro hosty (též v ceně pobytu). Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty případně na pobyt pro pár: Wellness víkend Krkonoše.

cena: 11999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]