10B Týdenní relaxace ve Františkových Lázních

Požijte vydařený týden plný relaxace ve Františkových Lázních. Mimo ubytování v oblíbeném hotelu a lahodné polopenze je pro Vás připraveno 10 relaxačních procedur.

Zde je kompletní program balíčku Týdenní pobyt ve Františkových Lázních: připravili jsme pro Vás pětidenní pobyt v oblíbeném lázeňském hotelu, který se nachází v blízkosti centra Františkových Lázní u lázeňského parku. Po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a během celého pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci.

Základem pobytu bude pestrý relaxační program. Můžete se těšit na tyto procedury: 2x aromatickou masáž éterickými oleji, 2x originální zábal z mořských řas, 2x prohřívací zábal, 2x lázeň ze solí z Mrtvého moře a 2x lymfatickou masáž. Ochutnávka pramenů, procházky či posezení na lázeňské třídě vhodně doplní program vydařeného odpočinkového pobytu.

K Týdennímu lázeňskému pobytu lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 2 180 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc se snídaní - 1 580 Kč, 3) Balíček Hýčkání - medová masáž pro dámu, hawaiská masáž pro pána - 1 699 Kč, 4) Balíček Zkrášlení - peeling celého těla pro dámu, kompletní klasická masáž celého těla pro pána - 1 899 Kč, 5) Balíček Prima Relax - masáž Lomi Lomi pro dámu a pivní koupel pro pána - 1 499 Kč, 6) Balíček Spa - thajská masáž dámu, pivní koupel pro pána - 1 499 Kč, 7) Balíček Relax Speciál - medová masáž pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Balíček Týdenní pobyt ve Františkových Lázních přináší ubytování v kvalitně zařízených pokojích oblíbeného hotelu 3* standardu. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, kabelová TV, bezdrátové připojení k internetu, minibar a chladnička (k dispozici je na požádání i dětská postýlka).

Stravování
V ceně Týdenního pobytu ve Františkových Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na vydatné snídaně a večeře formou menu v hotelové restauraci. V případě zájmu lze doobjednat i plnou penzi. V letních měsících si můžete vychutnat grilování na letní terase.

Lokalita lázeňského pobytu
Západní Čechy - Františkovy Lázně (hotel se nachází v centru u lázeňských parků)

Zajímavosti okolí
Zajisté si během pobytu projdete centrum Františkových Lázní. Nedaleko od hotelu je přírodní rezervace SOOS, hrad Seeberg či historický Cheb. Další možností na výlet jsou Karlovy Vary, Mariánské Lázně, klášter premonstrátů v Teplé nebo Motýlí farma v Žírovici.

Ostatní
Týdenní pobyt ve Františkových Lázních je možné uskutečnit od pondělí do pátku. Případně lze i prodloužit klidněji případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 180 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty (zdarma), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 11999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]