1I Malá Fatra - víkendový pobyt pro pár

Akční sleva 2 000 Kč na tento pobytový balíček (částka bude odečtena z ceny pobytu tzn. zaplatíte jen 6 999 Kč)

Malá Fatra dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější destinace u našich východních sousedů. Krásnou přírodu Malé Fatry, která leží nedaleko od hranic s ČR byste proto měli zařadit do svého cestovatelského plánu. A k tomu vám nabídneme pobytový balíček s kvalitním ubytováním, lahodnou polopenzí a pestrým relaxačním programem.

Zde je kompletní program balíčku Malá Fatra - pobyt pro pár: vypravíme vás mezi kopce Malé Fatry do 4* hotelu, který se nachází v Bránické dolině. Místo je ideální pro letní i zimní vyžití. Abyste na sportovní aktivity, turistiku či poznávání okolních krás měli dostatek energie je pro vás v tomto pobytu připravena lahodná polopenze.

A nechybí ani slíbená porce relaxace. Každý den se můžete těšit na dvouhodinový vstup do právě otevřeného moderního hotelového wellness centra (které obsahuje bazén, 2x whirpool, finskou saunu, římskou saunu, solnou saunu, aroma saunu, aztéckou saunu, infra saunu, parní lázeň, hydromasážní vanu a box a solárium) a neomezený vstup do fitness centra.

Malá Fatra vám nabídne krásy Slovenska na zlatém podnose. Pojeďte se tedy s nimi seznámit a prožít příjemný pobyt.

K pobytu pro pár lze doobjednat
K pobytu pro pár v Malé Fatře je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o nocvčetně snídaně pro pár - 2 500 Kč, 2) Balíček Relax speciál - zkrášlující medová masážní kúra pro dámu a klasická relaxační masáž zádové sestavy pro pána - 1 599 Kč, 3) Balíček Relax sport - 2x klasická relaxační masáž a hodinový pronájem tenisového kurtu - 1 599 Kč, 4) Balíček Malá Fatra - masáž lávovými kameny pro pána, medová masáž pro dámu - 1 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Buďto přímo v hotelu nebo v jeho blízkosti můžete využít následujících možností: služby hotelového wellness a sportovního centra (finská sauna, sauna, whirlpool, hydromasážní vana, hydromasážní box, solárium, bazén, masáže, tenisové kurty, bowling, půjčovna kol). V nedalekém Ski areálu se nachází 11 vleků a běžkařské tratě, přes léto poskytuje okolí pestré možnosti pro turistiku, cykloturistiku, ale i vodní sporty či horolezectví.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje hotelu 4* standardu jsou garancí příjemného pobytu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou či sprchovým koutem, WC, TV se SAT, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem a připojením na internet.

Stravování
Součástí pobytu je polopenze v hotelové restauraci. Můžete se těšit na snídaně formou bufetu a večeře formou výběru z menu. V hotelu vám bude k dispozici restaurace, která nabízí speciality tradiční slovenské kuchyně a kavárna, kde si zajisté pochutnáte na zákuscích, zmrzlinových pohárech a kvalitní kávě. V letních měsících lze též využít posezení na hotelové terase a kochat se výhledem do kopců.

Lokalita pobytu pro pár
Terchovská dolina - Malá Fatra (pouze 60 Km od hranic s ČR, 20 Km ze Žiliny)

Zajímavosti okolí
Pobytový balíček probíhá v krásném prostředí Národního parku Malá Fatra. Lokalita poskytuje mnoho možností pro zimní i letní výlety. Mezi nejpopulárnější místa patří Vrátná Dolina, Malý a Velký Rozsutec, Velký Kriváň či Chleb. Pokud se chcete vypravit za poznáním historie, nabízí se Oravský zámek, hrad Strečno, skanzen Vychylovka či historická Žilina. Hotel pořádá pro hosty výlety mikrobusem na zajímavá místa v okolí.

Ostatní
Malá Fatra - pobyt pro pár je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]