9J Prodloužený wellness víkend - Bílé Karpaty

Prodloužený víkend Vám přináší čtyři dny plné odpočinku v čisté přírodě Bílých Karpat. Neomezený vstup do hotelového wellness centra, relaxační procedury, lahodná polopenze a mnoho dalších možností na sportování, túry či relaxaci vhodně doplní prodloužený víkend.

Zde je kompletní program pobytu Prodloužený víkend v Bílých Karpatech: tentokrát jsme pro Vás připravili pobyt v oblíbeném 4* hotelu v lokalitě, která je díky své nedotčené přírodě, hustým lesům a v letních měsících rozkvetlým orchidejovým loukám ideálním místem na příjemnou relaxaci. Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi v hotelové restauraci.

Pro každého z páru jsme do skladby balíčku zařadili klasickou masáž zádové sestavy, regenerační zábal i pobyt v infrasauně. K tomu Vám bude neomezeně k dispozici hotelové wellness centrum s relaxačním bazénem, whirpoolem, saunou, Kneippovým chodníkem a fitness centrem. Dále jistě vyšetříte nějaký čas na venkovní program, protože krásná příroda Bílých Karpat si návštěvu jistě zaslouží.

K Prodlouženému víkendu v Bílých Karpatech lze doobjednat
K Prodlouženému víkendu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 2 340 Kč, 2) Balíček Relax - 2x vířivová hydromasážní koupel a 2x relaxační masáž zádové sestavy - 1 690 Kč, 3) Balíček Bílé Karpaty - pro dámu havajská masáž zádové sestavy, pro pána masáž lávovými kameny - 1 800 Kč, 4) Privátní pronájem wellness - na hodinu pro pár - 1 500 Kč, 5) Privátní pronájem wellness a sauny - pro pár hodina na wellness a dvě hodiny na saunu - 2 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* kategorie Vám během pobytu poskytnou příjemné ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, LCD televizor, telefon, minibar, pokojový trezor, připojení k internetu, fén, župan a přezůvky. Atmosféru dotváří i výhled do krajiny Bílých Karpat.

Stravování
Během prodlouženého víkendu si jistě pochutnáte na polopenzi. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci s výhledem na zalesněné kopce Bílých Karpat. Mimo restaurace Vám bude k dispozici i Lobby bar a vinárna s výběrem kvalitních tuzemských i zahraničních vín.

Lokalita prodlouženého víkendu
Zlínský kraj - Bílé Karpaty (hotel se nachází na samotě mezi kopečky Bílých Karpat v Kopanicích u Uherského Brodu)

Zajímavosti okolí
Kouzelná příroda Bílých Karpat, která hotel obklopuje je jako dělaná na procházky, túry, nordic walking či výlety na kolech. Mezi další alternativy rozhodně patří zámek Nový Světlov, lázně Luhačovice, klášter ve Velké Skalce, historický Trenčín, Čachtice či rozhledna Lopeník.

Ostatní
Prodloužený víkend v Bílých Karpatech je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci) nebo i na ještě delší dobu - cena za noc navíc s polopenzí je 2 340 Kč pro pár. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]