5D Víkendový pobyt pro ženy v Českém ráji

Víkend pro ženy to je vydařený dámský pobyt s ubytováním ve wellness hotelu 4* standardu doplněný o relaxační a zkrášlovací procedury, relaxaci ve wellness, lahodnou stravu a mnoho možností na výlety za poznáním.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro ženy v Českém ráji: tentokrát jsme pro vás připravili pobyt ve 4* wellness hotelu, který nabízí příjemné ubytování i bohaté možnosti na relaxační vyžití. Hotel zároveň leží na výborném místě na výlety po Českém ráji a Máchově kraji. Na příjemnou procházku poslouží i prosluněná hotelová zahrada jejíž kouzlo doplňují letní terasy u rybníka.

Ihned po příjezdu do hotelu budete přivítány sladkým překvapením. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na lahodné večeři formou výběru z menu doplněné o láhev vybraného vína. A jako bonus potěší čokoládové fondue.

Dále je pro obě dámy připraven peeling, masáž a čokoládový zábal v hotelovém balneo centru (v případě zájmu je procedury možné vyměnit za vyjíždku na koních - preferovanou volbu stačí úvest do objednávky). K příjemné relaxaci vhodně poslouží i odpočinek ve vířivce - který si budete moci vychutnat 60 minut privátně. A nechybí ani možnost zahrát si billiárd, kulečník nebo petanque.

K Víkendu pro ženy v Českém ráji lze doobjednat
K balíčku Víkend pro ženy je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně - 2 900 Kč, 2) Balíček Relax - masáž lávovými kameny pro jednu dámu a speciální čokoládová kúra složená z masáže, zábalu a peelingu pro druhou dámu - 1 799 Kč, 3) Balíček Fit - indická masáž hlavy pro jednu dámu, masáž hot stones pro druhou dámu - 1 599 Kč, 4) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - 3 399 Kč pro dvě dámy, 5) Balíček Sport - pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu - 1 400 Kč. Doobjednávky k pobytu Víkend pro ženy prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Ostatní služby
Přímo v hotelu můžete využít: balneo centrum nabízející bohatý výběr procedur, solárium, infrasaunu, bazén, saunu, whirpool, tenisový kurt, zahradní šachy, golfové odpaliště, půjčovnu kol či petanque. Nedaleko od hotelu lze zajistit projížďku na koních a vyhlídkový let.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* kategorie vám poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého patří koupelna s vanou a toaletou, televize se satelitním přijímačem, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou i s balkónem.

Stravování
Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na lahodné večeři formou výběru z menu včetně láhve vína (v případě zájmu lze doobjednat i polopenze či plná penze). Na další chody Vám ideálně poslouží hotelová restaurace a k dispozici vám bude i hotelová vinárna a v letních měsících venkovní terasa.

Lokalita víkendu pro ženy
hotel se nachází u Mladé Boleslavi která je vstupní brána do Českého ráje i Máchova kraje

Zajímavosti okolí
Pobyt Víkend pro ženy vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem Vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další možnosti na výlet ještě určitě zařadíme muzeum Škody Auto v nedaleké Mladé Boleslavi, zámek Mnichovo Hradiště nebo město drahých kamenů Turnov.

Ostatní
Víkend pro ženy v Českém ráji je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 900 Kč pro dvě dámy), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště (garáže) pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i bezbariérovými pokoji.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]