Kontakt

Email: info@wellness-vikendove-pobyty.cz

Mobil 1: +420 739 90 70 10 (nonstop linka)

Mobil 2: +420 720 30 90 06

Spolupráce: info@wellness-vikendove-pobyty.cz

Web: www.wellness-vikendove-pobyty.cz

Sídlo: Komenského 835, 250 92 Šestajovice, Praha - východ

Bank. spojení: 670100-2205579043/6210 (máme účet i pro SR)

IČO: 71736981

Členství a spolupráce: Jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, aktivně spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i regionálními organizacemi na podporu cestovního ruchu. Patříme k zakladatelům skupiny webů podporujících domací cestovní ruch - Poznej krásy ČR. Naše služby je možné využít prostřednictvím všech výnamných benefit programů. Portál je členem skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje 20 prověřených eshopů se zaměřením na pobytové balíčky a ubytování v České republice a která patří mezi významné online prodejce pobytů na našem trhu.

Ocenění: Náš portál Romantické víkendy se umístil na třetím místě v prestižní soutěži Živnostník roku ve Středních Čechách

Media: O našich aktivitách jste se mohli dočíst např. v Hospodářských a Lidových novinách, Denících Bohemia na serveru Idnes.cz či v magazínech Glanc, Profit, Marianne nebo Strategie.

Reference: Mimo mnoha spokojených zákázníků patří mezi naše obchodní partnery například Siemens s.r.o., ČSOB a.s., Zentiva k.s., Česká spořitelna a.s., T-mobile a.s., HP s.r.o. nebo RWE a.s..

Spolupráce: Nabízíte wellness pobyt, který by v žádném případě neměl chybět v naší nabídce? Potom stačí, když nás kontaktujete emailem: info@wellness-vikendove-pobyty.cz nebo telefonicky na +420 739 907 010. Obratem Vám zašleme veškeré informace a následně se již budeme těšit na úspěšnou spolupráci!

Vyzkoušejte naše partnerské weby: Vypravte se s námi na Romantické víkendy nebo si vychutnejte Relaxační víkend ve dvou. Pro dámskou jízdu doporučujeme Pobyty pro ženy, jako svatební cestu nebo svatební dar nejlépe poslouží Svatební pobyty či wellness víkendy. Pokud pořádáte firemní akci či rodinnou oslavu tak Vás výborně zabaví Karikatura. Darovat můžete i víkendové pobyty snů nebo originální ubytování na zámku.