Akční slevy na wellness víkendové pobyty

Právě probíhající slevy (sleva Vám bude odečtena z ceny pobytu):

1. Poznejte krásnou přírodu národního parku Malá Ftara a prožijte vydařený wellness víkend ve 4* hotelu nyní se slevou 2 000 Kč. Více informací naleznete přímo u pobytu Malá Fatra - víkendový pobyt pro pár nebo u Týdenního balíčku, kde je sleva 2 000 Kč.

2. Sleva na pobyty v jednom z nejluxusnějších hotelů v ČR, který Vám v zámeckém stylu nabídne 5* ubytování. Vypravte se tedy za zážitkem ať už na jednu noc se slevou 2 000 Kč nebo na dvě noci se slevou 1 000 Kč na romantické zámecké sídlo.

3. Sleva 2 000 Kč na prodloužený víkend na Hluboké. Prožijte vydařené 4 dny za cenu 3 v oblíbeném centru jižních Čech. Více informací naleznete přímo u pobytu Prodloužený víkend na Hluboké.

4. Romantický víkend na zámku se slevou 2 500 Kč. Vypravte se poznávat krásy Českého ráje a prožít vydařený zámecký pobyt. Bližší informace nalezenete přímo u pobytu Romantický víkend na středověkém zámku.

5. Romantický pobyt v Hluboké nad Vltavou s ubytováním ve výběrovém apartmá s postelí s nebesy a s pestrou nabídkou relaxačních procedur nyní se slevou 2 000 Kč. Více přímo u pobytu Pobyt v apartmá s nebesy na Hluboké

6. Sleva 2 000 Kč na pobytový balíček v zámeckém areálu na rozmezí Českého ráje a Jizerských hor s pestrým programem.

7. Vypravte se na exkluzivní zámecký pobyt v nově otevřeném hotelu nedaleko Prahy, nyní se slevou 1 000 Kč. Více informací naleznete přímo u pobytu Gurmánská noc pro dva v zámeckém hotelu.

8. Sleva 1000 Kč na pobytový balíček Romantická noc na zámečku v oblíbeném 4* hotelu v Posázaví.