Kontakt

Email: info@wellness-vikendove-pobyty.cz

Telefón: +420 739 90 70 10 (nonstop linka)

Web: www.wellness-vikendove-pobyty.cz

Sídlo: Komenského 835, 250 92 Šestajovice

Bank. spojení: 670100-2205579043/6210 (máme účet i pro SR)

IČO: 71736981

Členství a spolupráce: Jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, aktivně spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu i regionálními organizacemi na podporu cestovního ruchu. Patříme k zakladatelům skupiny webů podporujících domací cestovní ruch - Poznej krásy ČR. Naše služby je možné využít prostřednictvím všech výnamných benefit programů. Portál je členem skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje 20 prověřených eshopů se zaměřením na pobytové balíčky a ubytování v České republice a která patří mezi významné online prodejce pobytů na našem trhu.

Ocenění: Náš portál Romantické víkendy se umístil na třetím místě v prestižní soutěži Živnostník roku ve Středních Čechách

Media: O našich aktivitách jste se mohli dočíst např. v Hospodářských a Lidových novinách, Denících Bohemia na serveru Idnes.cz či v magazínech Glanc, Profit, Marianne nebo Strategie.

Reference: Mimo mnoha spokojených zákázníků patří mezi naše obchodní partnery například Siemens s.r.o., ČSOB a.s., Zentiva k.s., Česká spořitelna a.s., T-mobile a.s., HP s.r.o. nebo RWE a.s..

Spolupráce: Nabízíte wellness pobyt, který by v žádném případě neměl chybět v naší nabídce? Potom stačí, když nás kontaktujete emailem: info@wellness-vikendove-pobyty.cz nebo telefonicky na +420 739 907 010. Obratem Vám zašleme veškeré informace a následně se již budeme těšit na úspěšnou spolupráci!

Vyzkoušejte naše partnerské weby: Vypravte se s námi na Romantické víkendy, jako svatební cestu nebo svatební dar nejlépe poslouží Svatební pobyty, darovat můžete i víkendové pobyty snů nebo originální ubytování na zámku.