Novinky

29.6.20 Nově se v naší nabídce můžete těšit na exkluzivní zámecký balíček na vychodní Moravě ve Slavičíně, kde si budete moci vychutnat ubytování přímo na zámku, zámeckou kuchyni i pestrý relaxační program.

23.5.20 Již za dva dny tzn. 25.5.2020 opětovně otevře velká většina hotelů z naší nabídky (některé mají termín otevření ještě posunut na později). Snad tedy doba virová budu už opravdu zdárně za námi a budeme moc rádi, když v nás opět vložíte svou důvěru a zvolíte si některý z našich pobytových balíčků. Tím, že cestování do zahraničí bude letos omezené tak věříme, že naše vlast bude víc než zajímavou náhradou a pro každého bude mít co nabídnout. Rádi vám s výběrem vhodných pobytů po ČR dle vašich představ pomůžeme.

24.4.20 Podle posledních informací je nově datum otevření hotelů stanoveno na 25.5. takže přesně za měsíc již opět bude možné plně využít naší nabídku. Samozřejmě pokud by došlo k jakékoliv změně tak Vám pobyt bezplatně přesuneme na později. Zároveň bychom rádi poděkovali všem zdravotníkům a osobám v první linii a na všechny volné poukazy objednané od 24.4. do 25.5. jim poskytneme slevu 1000 Kč.

16.4.20 Od 8.6.2020 budou opět fungovat všechny hotely z naší nabídky. Pevně věříme, že doba virová bude zdárně za námi a budeme se moc těšit, že vás opět vyšleme na vydařené pobyty po Čechách. Rezervovat pobyty na léto je možné už nyní (jelikož kvůli uzavírce hranic se mohou rychle plnit) a pokud by nastalo jakékoliv omezení tak termín samozřejmě bezplatně přesuneme. Tak vzhůru za krásami naší vlasti.

7.4.20 Na všechny objednané poukazy (jak na konkrétní pobyt tak Volné poukazy) nyní poskytujeme platnost na celý rok 2020. Snad již brzy bude líp a budeme vás opět moci posílat na vydařené víkendové pobyty. Hodně sil, pozitivní mysl a hlavně zdraví všem.

20.3.20 Aktuální situace s ohledem na koronavir - pokud máte rezervovaný pobyt na březnové a dubnové termíny (zatím na první polovinu dubna) tak nás prosím kontaktujte na info@wellness-vikendove-pobyty.cz nebo na 739 907 010, abychom prověřili situaci v danném hotelu a domluvili přesunutí rezervace na později - pokud je to možné poskytujeme standardně na využití pobytu dalších devět měsíců tzn platnost poukazů prodloužujeme do konce roku 2020. Snad bude brzy lépe - hodně síly všem.

12.3.20 Aktuální situace s ohledem na koronavir - i přes vyhlášený nouzový stav pobyty v hotelech prozatím probíhají bez jakýchkoliv změn (aktuální situaci neustále monitorujeme a pokud by došlo ke změně budeme ihned hosty, kterých se to týká informovat). Pokud máte objednávku na některý z blížících se termínů a nejste si jisti zda se pobyt uskuteční tak nás prosím kdykoliv kontaktujte.

5.3.20 Vyzkoušejte nový vinný pobytový balíček na jižní Moravě se vstupem do vinného wellness centra a se snoubením vín k degustační večeři. Bližší informace k pobytu naleznete zde.

1.1.20 Děkujeme za důvěru v roce 2019 a přejeme Vám úspěšné vykročení do roku s magickým číslem 2020.

20.12.19 Dárek k vánocům na poslední chvíli a přitom úplně v pohodě. U nás vše stíháme a poukazy emailem zasíláme hned po objednávce až do 24.12.. Tak nač se stresovat někde v přeplněném obchodním domě.

17.12.19 Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 21.12., v neděli 22.12., v pondělí 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

1.12.19 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 20.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

20.11.19 Pokud vybíráte wellness pobyt jako vánoční dárek tak vám můžeme doporučit Volné poukazy, které umožní, aby si obdarovaní mohli vybrat pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2020.

23.10.19volného poukazu při objednávce emailem poskytujeme nově i službu Obdrž hned, plať později - poukaz s propozicemi Vám zašleme společně s fakturou rovnou po provedené objednávce a následně máte pět dní na uhrazení faktury s tím, že už vše máte u sebe - pro využití stačí uvést do Zprávy pro příjemce heslo "Obdrž hned, plať později".

30.8.19 Pojeďte relaxovat plnými doušky do Mariánských Lázní. Stylové ubytování ve 4* hotelu přímo v centru Mariánských Lázní s lahodnou polopenzí, s relaxačním programem pro každého z páru i neomezeným vstupem do wellness centra a bazénu jistě zpříjemní vaše letní dny.

10.5.19 Gratulujeme výhercům Otevřených poukazů v právě ukončené soutěži v supermarketech Albert a budeme se těšit jakmile si vyberou pobyty z naší pestré nabídky.

20.4.19 Kvalitní 4* ubytování u zámku v Hluboké nad Vltavou, romantická večeře, masáže i vyjížďka kočárem v jednom z našich nejoblíbenějších pobytových balíčku vám ideální zpříjemí některý z nadcházejících víkendů. Vypravte se tedy poznat kouzlo jarní Hluboké nad Vltavou.

14.3.19 Nová skladba oblíbeného pobytu v Lednicko-Valtickém areálu bude jistě správnou volbou pro vydařený už skoro jarní víkend. Bližší informace naleznete přímo u pobytu v Lednici.

2.1.19 Děkujeme vám za důvěru v roce 2018 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2019 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

21.12.18 Pro vánoční objednávky jsme vám plně k dispozici po celé dny v sobotu 22.12., v neděli 23.12. i během Štědrého dne. Poukazy zasíláme emailem do 15 min od objednání takže s dárky na poslední chvíli opravdu nebudete mít žádný problém. Pro objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010 případně proveďtě klasickou objednávku přes formulář u pobytu či volného poukazu. Krásné vánoce!

4.12.18 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 21.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 22.12.. Pro zaslaní emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objendávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

18.11.18 Pokud vybíráte wellness víkend pro dva jako vánoční dárek tak vám rádi doporučíme Volný poukaz, který umožní, aby si majitelé certifikátu mohli vybrat wellness pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2019.

2.9.18 Vypravte se do Českého ráje a vychutnejte si kvalitní ubytování ve 4* hotelu, lahodnou stravu a hlavně relaxaci v podobě pivních lázní. Mnoho možností na zajímavé výlety jistě vhodně doplní tento vydařený pobytový balíček.

19.7.18 Využijte akční slevy na balíček Prodloužený wellness pobyt a vypravte se během léta do Hluboké nad Vltavou na vydařený prodloužený víkend.

17.5.18 Vypravte se za poznáním krás naší země, komfortním ubytováním i lahodnou stravou do Kroměříže. Bližší informace neleznete přímo u oblíbeného pobytu Poznejte krásy Kroměříže.

25.2.18 Využijte akční nabídku na výběrový pobytový balíček v 5* wellness hotelu v Hluboké nad Vltavou.

2.1.18 Děkujeme vám za důvěru v roce 2017 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2018 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené wellness víkendové pobyty.

9.12.17 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 21.12. do 15h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do druhého dne, emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) lze objednávat během celého prosince a jsme Vám k dispozici i po celý den 24.12. pro dárky na poslední chvíli - certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi pobytu letos nemůžete nestihnout.

26.11.17 Pokud vybíráte wellness víkend jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si majitelé poukazu mohli vybrat wellness pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2018.

20.8.17 Poukaz na wellness pobyt nyní můžete objednat i na splátky bez navýšení. Při koupi pobytu zaplatíte pouze 1000 Kč a zbytek z ceny poukazu až v týdnu před nástupem na pobyt. Ihned po uhrazení splátky 1000 Kč samozřejmě obdržíte certifikát k pobytu.

2.6.17 Vypravte se za vydařenou relaxací do Karlových Varů. Kvalitní ubytování, lahodná polopenze i pestrý relaxační program pobytového balíčku jistě stojí za vyzkoušení.

30.4.17 Vypravte se na jarní wellness víkend do Špindlerova Mlýna. Cenově zvýhodněný balíček v oblíbeném 4* hotelu s pestrým programem je garancí vydařeného víkendového pobytu.

19.3.17 I v krásné přírodě Beskyd si můžete nově vychutnat romantiku ubytování v hotelu ve stylu zámečku doplněnou o pestrý wellness program. Bližší informace naleznete přímo v pobytovém balíčku Relaxační víkend v Beskydech.

10.2.17 Z pestré nabídky našich romantických víkendů doplněných o wellness program si jistě vyberete vydařený Valentýnský pobyt. Rádi vám s výběrem jakkoliv pomůžeme.

2.1.17 Děkujeme vám za důvěru v roce 2016 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2017 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené wellness pobyty.

9.12.16 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na wellness pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 22.12. do 16h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 23.12., emailem k vytištění (nejrychlejší, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici po celý den jak 23.12. tak i 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného wellness pobytu  letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení prosím kdykoliv volejte nonstop linku 739 907 010.

25.11.16 Pokud vybíráte wellness víkend jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si majitelé poukazu mohli vybrat pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazu počítáme až od 1.1.2017.

14.10.16 Stylová relaxace na zrekonstruovaném venkovském statku je novým pobytovým balíčkem, který je garancí vydařeného podzimního víkendu.

20.9.16 Ochutnejte jak vaří skutečný kuchařský mistr a prožijte vydařený pobyt s výběrovým ubytováním v centru historického Tábora. Více informací k pobytu naleznte přímo u balíčku Luxusní víkend v Táboře.

5.8.16 Nejen v zimě, ale i v létě je krásně na naších horách. Přesvědčte se sami díky oblíbeným wellness pobytům v Krkonoších, v Beskydech či na Šumavě.

19.7.16 Vypravte se za příjemným letním odpočinkem na Šumavu. V oblíbeném hotelu v Kašperských horách je pro vás připraven vydařený wellness víkend na Šumavě.

12.6.16 Dopřejte si příjemné chvíle relaxace doplněné o mnoho možností na poznávání v oblíbeném pobytovém balíčku v Moravském krasu.

23.4.16 Využijte slevu 2 000 Kč a vypravte se na jarní víkend na vínu zaslíbenou Pálavu užít si relaxace a poznávat krásy naší vlasti.

3.1.16 Všem našim klientům děkujeme za důvěru v roce 2015 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené wellness víkendové pobyty.

21.12.15 Dnes ještě odesíláme objednané poukazy klasickou dobírkou. 22.12. je možné využít expres doručení kurýrem do 24 hodin, ale po celou dobu i včetně objednávek 24.12. (celý den) jsme schopni Vám dárkový poukaz a propozice zaslat do 10 minut od objednávky v příloze emailu k vytištění - takže žádný stres, vše stíháme :-), v případě dotazů je zde nonstop linka 739 907 010.

18.12.15 I během víkendu 18-20.12. jsme Vám nonstop k dispozici na 739907010 a objednávky obratem vyřizujeme a ihned připravujeme k odeslání. Stále lze objednávat poukazy emailem i poštou s garancí doručení do vánoc

16.12.15 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na wellness pobyty až do vánoc. Pro doručení poštou je možné objednávat až do 22.12. do 16h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 23.12., emailem k vytištění (nejrychlejší a nejjednoduší forma) Vám budeme k dispozici i po celý den 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu od nás letos nemůžete nestihnout.

6.12.15 Pokud vybíráte wellness víkend jako vánoční dárek tak Vám rádi doporučíme Volné poukazy, které umožní, aby si majitel poukazu mohl vybrat pobyt přesně podle svého gusta.

14.11.15 Romantická noc pro dva v Hluboké nad Vltavou s nově upravenou skladbou doplněnou o relaxační masáže a s ubytováním kousek od zámecké dominanty si vás jistě získá.

18.9.15 Nová skladba oblíbeného pobytového balíčku v Posázaví s pestrým programem a mnoha možnostmi na zajímavé výlety i relaxaci Vás jistě osloví. Bližší informace naleznete přímo u pobytu Pohádkový víkend na zámečku.

11.8.15 Devět relaxačních procedur, stylové ubytování, lahodná strava a to vše ve vínu zaslíbeném znojemském regiónu u NP Podyjí. Vyzkoušejte nový pobytový balíček Stylová relaxace na jižní Moravě, který skutečně stojí za to.

7.7.15 Nevšední relaxace v pivních lázních doplněná o stylové ubytování přímo v prostorách pivovaru a o gurmánský zážitek je vhodnou alternativou pobytu pro horké letní dny.

11.6.15 Vypravte se za pestrým wellness programem do oblíbeného hotelu u Adršpašských skal. Pohádkový wellness víkend v Náchodě nabízí vše pro vydařený relaxační pobyt.

12.5.15 Týdenní relaxace v centru Mariánských Lázní s kvalitním ubytováním, láhodnou polopenzí a relaxačním programem je ideální variantou na vydařený letní odpočinkový pobyt. Více informací k aktuálně cenově zvýhodněnému balíčku naleznete zde.

8.4.15 Na jarní víkend vyzkoušejte oblíbené wellness balíčky v Krkonoších. Máme pro Vás připraveny pobyty v Peci pod Sněžkou a Špindlerově Mlýně.

9.3.15 Vyzkoušejte zámecké ubytování v našem hlavním městě doplněné o výběrovou degustační večeři a wellness program. Více naleznete přímo u balíčku Zámecký pobyt.

19.2.15 Vypravte se na zážitkový pobyt do 5ti hvězdičkového zámeckého hotelu na Vysočinu. Zvýhodněný pobytový balíček s nadstandardním zámeckým ubytováním si Vás jistě získá. Více informací k pobytu pobytu naleznete zde.

10.1.15 Akce poštovné zdarma během celého ledna 2015. Při objednávce libovolného pobytu s doručením doporučeně ČP Vám nebudeme účtovat poštovné ani balné. Při objednávce pobytu je třeba uvést ve formuláři do Zprávy pro příjemce heslo "Poštovné zdarma".

29.12.14 Děkujeme Vám za využívání našich služeb v roce 2014 a přejeme Vám úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené wellness víkendové pobyty.

19.12.14 I poslední předvánoční víkend jsme pro Vás nonstop k dispozici a obratem po obejdnávce zasíláme dárkové certifikáty k pobytům emailem k vytištění. Zároveň je stále k dispozici doručení kurýrem (viz níže) případně lze i vyzvednou poukaz na naší centrále v Šestajovicích. V případě dotazů k doručení certifikátu volejte prosím 739 90 70 10 - určitě to stihneme :-).

11.12.14 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat poukazy až do vánoc. Pro doručení ve fyzické formě je možné objednávat až do 23.12. 14h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi, emailem k vytištění poukazu Vám budeme k dispozici i po celý den 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu od nás nemůžete nestihnout.

3.12.14 Vánoční nákupy neni třeba nechávat až na poslední chvíli. Pokud při objednávce libovolného poukazu na pobyt s otevřeným termínem uvedete do kolonky Zpráva pro příjemce heslo "vánoční dárek" tak platnost poukazu bude automaticky až do 1.7.2015.

27.10.14 Vypravte se na vydařenou dámskou jízdu do 4* wellness hotelu na okraji Českého ráje. Více informaci k bohatému programu naleznete přímo u pobytu Víkend v pro ženy v Českém ráji.

10.9.14 Pojeďte si užít výběrový wellness pobyt do luxusního hotelu 4* Superior v Jizerských horách. V balíčku Stylový wellness víkend Vás čeká vše pro maximálně vydařenou relaxaci.

11.7.14 Pokud si chcete vychutnat opravdu stylovou relaxaci v Luhačovicích, tak Vám rádi doporučíme pobytový balíček Luxusní wellness pobyt, který pravidelně získává kladné refrence od klientů.

24.5.14 Vychutnejte si jedinečné ubytování na zámeckém sídle v novém pobytovém balíčku Wellness pobyt na renesančním zámku.

26.3.14 Jako partneři portálu Virtuální adopce psů a koček žijících trvale v útulcích poskytneme každému kdo se zapojí libovolnou částkou do virtuální adopce slevu 333 Kč na jakýkoliv pobyt z celé naší nabídky.

5.2.14 Využijte slevu na Valentýnský víkend. Při objednávce libovolného pobytu na dvě noci na termín 14-16.2. napište do Zprávy pro příjemce heslo "Valentýn" a cena balíčku Vám bude ponížena o zamilovaných 444 Kč.

15.1.14 Ani v roce 2014 Vám nepřestaneme nabízet zajímavé pobytové balíčky. Nová verze oblíbené Gurmánské noci  v Táboře si jistě získá každého milovníka dobrého jídla.

31.12.13 Děkujeme Vám za důvěru v roce 2013 a přejeme Vám po všech stránkách úspěšný rok 2014. Pokud se i v příštím roce vypravíte poznávat krásy naší vlasti, tak budeme rádi, když se na nás opět obrátíte.

20.12.13 Stále je možné objednávat poukazy na pobyty jak ve fyzickém formě (do večera 21.12.) s doručením kurýrem 23.12., tak se zasláním emailem kdykoliv až do večera 24.12. (tímto způsobem vše připravíme do 10 minut). Přes víkend 20-22.12. je samozřejmě možné i osobní vyzvednutí poukazu.

15.12.13 Pokud necháváte vánoční dárky na poslední chvíli, tak Vás ani letos nenecháme ve štychu. Zaslání certifikátu emailem je k dispozici neustále tzn. i během 24.12. a vše jsme připraveni odeslat do 10 minut od provedení objednávky, doručení certifikátu na dobírku kurýrní službou expres budeme naposledy expedovat v sobotu 21.12. s tím, že garantované doručení bude v podnělí 23.12..Takže nemusíte mít obavy, že nákup certifikátů nestihnete.

15.11.13 Vyzkoušejte nový zážitkový balíček Wellness pobyt s výrobou čokolády a mimo kvalitního ubytování, lahodné stravy a wellness programu si vyrobíte i vlastní čokoládovou pochoutku.

10.10.13 Využijte slevu 2000 Kč a prožijte čtyři vydařené dny v Hluboké nad Vltavou. Více informací přímo u Prodlouženého wellness víkendu na Hluboké.

19.9.13 Nová skladba oblíbeného balíčku v Kutné Hoře si Vás zaručeně získá. Vypravte se za poznáním, romantikou a relaxací do oblíbeného historického města. Více informací naleznete u pobytu Wellness víkend pro dva v Kutné Hoře.

7.8.13 Vydařený dámský balíček plný relaxace jsme pro Vás nově připravili v oblíbeném Lednicko - Valtickém areálu. Více naleznete přímo u pobytu Lázeňský pobyt pro ženy v Lednici.

17.7.13 Poznejte během letních prázdnin jedinečná místa Lednicko - Valtického areálu díky Wellness víkendu v Lednici, který nabídne i vrchovatou porci relaxace.

20.6.13 Český Krumlov patří mezi velmi oblíbené lokality a tak rozšíření naší nabídky o pobyt Za krásami Českého Krumlova jistě potěší každého, kdo se chce s tímto kouzelným městem seznámit blíže.

28.4.13 Vyzkoušejte novou wellness dámskou jízdu ve 4* hotelu s aquaparkem u Lipna. Bližší informace naleznete přímo u Aqua víkendu pro ženy u Lipenské přehrady.

4.3.13 Vypravte se s celou rodinou za vydařenou relaxací do maďarských termálních lázní. Luxusní ubytování, lahodná strava a  pestrý relaxační program jsou pro celou Vaší rodinu připraveny v novém pobytovém balíčku Wellness pobyt s dětmi v Hevízu.

4.2.13 V pestré nabídce wellness víkendových pobytů si jistě vyberete i ten nejkouzelnější Valentýnský víkend. Jenom pozor svátek zamilovaných je již za dveřmi!

2.1.13 Děkujeme Vám za důvěru v roce 2012 a pevně věříme, že si najdete čas na vydařený wellness víkendový pobyt i v roce 2013.

13.12.12 Pokud necháváte vánoční dárky na poslední chvíli, tak Vás nenecháme ve štychu. Zaslání certifikátu emailem je k dispozici neustále tzn. i během 24.12. a vše jsme připraveni odeslat do 10 minut od provedení objednávky, doručení certifikátu na dobírku službou expres budeme naposledy expedovat v pátek 21.12. s tím, že doručení bude v sobotu 22.12..Takže nemusíte mít obavy, že nákup dárků nestihnete.

8.12.12 Vánoce jsou již za dveřmi a jestli stále přemýšlíte nad vhodným dárkem, tak proč nevyzkoušet Otevřený poukaz na wellness víkendový pobyt, který Vám rádi připravíme na jakoukoliv hodnotu. Poukaz na pobyt zasíláme v dárkových deskách připravený rovnou na předání a obdarovaný/á si následně bude moci vybrat libovolný pobyt z celé naší nabídky. A pokud v objednávce uvedete heslo "Vánoce" do zprávy pro příjemce tak platnost poukazu bude počítána až od 1.1.2013.

27.11.12 Wellness víkend ideálně poslouží jako vánoční dárek. Můžete darovat libovolný pobyt či volný poukaz a přenechat výběr pobytu na obdarovaného. Vše zasíláme v dárkovém balení připravené rovnou na předání a platnost poukazu při uvedení hesla "vánoce" do zprávy pro příjemce počítáme až od 1.1.2013.

21.11.12 Na všechny naše Wellness víkendové pobyty je možné čerpat prostředky z FKSP. Nenechávejte tedy zbyteně propadnou peníze z Fondu kulturních a sociálních potřeb a užijte si vydařený pobyt. Fakturaci rádi připravíme s Vašim zaměstnavatelem takže to budete mít úplně bez práce.

22.10.12 Luhačovice patří mezi velice oblíbené lokality a proto jsme zde rozšířili nabídku o další kvalitní hotel. Pokud si tedy chcete užít vydařený relax tak vyzkoušejte nový Relaxační víkend v Luhačovicích.

20.8.12 Parádní wellness víkend pro ženy na Váš čeká v novém pobytovém balíčku Relaxační víkend pro ženy v Moravském krasu. Pojedtě si dámy užít vydařenou dámskou jízdu!

29.6.12 Ubytování na historické usedlosti doplněné o pestrý relaxační program Vás čeká v novém pobytovém balíčku nedaleko Františkových Lázní - Wellness víkend na historické usedlosti

1.4.12 Jako další jarní novinku přinášíme týdenní pobyt přímo v centru Mariánských Lázní s bohatým programem zaměřeným na relaxaci. Bližší informace naleznete přímo na stránce Týdenního pobytu v Mariánkách.

2.3.12 Jaro už je za dveřmi a tak jsme do nabídky přidali několik nových pobytových balíčků, které jistě budou stát za vyzkoušení.

2.2.12 Využijte zvýhodněnou cenu na oblíbený pobytový balíček Víkend pro dva pohoda v Českém ráji a prožijte vydařený pobyt v jednom z nejkrásnějších koutů naší vlasti.

3.1.12 Děkujeme Vám za Vaší přizeň v roce 2011 a budeme se těšit, že i v novém roce Vás vypravíme na vydařený wellness víkendový pobyt.

8.12.11 Na nás se můžete spolehnout i když vánoční dárky necháte až na poslední chvíli. Kurýrní službou budeme zasílat dárkové poukazy až do 22.12. (zde je garance doručení do druhého dne tj. max 23.12.) a poukazy emailem Vám zašleme ještě 24.12. do 16.00 (do této doby můžete tedy v klidu objednávat). Jinak zatím neni problém objednávat na dobírku - zásilky odesíláme ihned po objednání (na dobírku doporučujeme objednávat do cca 19.12. následně již je jistější expres do druhého dne). Takže žádný stres vánoce na poslední chvíli v klidu zvládneme jako každý rok!

3.11.11 Prožijte barevný podzim v krásné přírodě pod vrchy Beskyd. Vyzkoušejte nový pobytový balíček s pestrou relaxací Wellness pobyt v Beskydech.

15.10.11 Vyzkoušejte luxusní relaxaci v oblíbeném wellness hotelu kousek za hranicema. Vypravte se vychutnat si termální ráj ve slovenských Patincích v novém pobytovém balíčku Luxusní wellness víkend.

1.9.11 Jeden z nejoblíbenějších pobytových balíčků je pro Vás nyní připraven se zajímavým zvýhodněním. Využijte tedy možnost romantického pobytu na zámku se slevou 2 000 Kč. Více naleznete přímo na stránce pobytu Wellnes víkend na zámku.

12.7.11 Využijte akční slevu na oblíbený pobytový balíček s ubytováním v zámeckém hotelu. Více naleznete přímo na stránce pobytu Pohádkový víkend na zámečku.

22.5.11 Prožijte wellness víkend přesně podle Vašich představ. Vyzkoušejte nový pobytový balíček Kouzelný víkend pro dva a nechte se hýčkat.

6.4.11 Vychutnejte si kouzelnou šumavskou přírodu z koňského sedla v pobytovém balíčku Romantický víkend s koňmi na Šumavě, který dále nabízí kvalitní ubytování a pestrou relaxaci. Prožijte jarní víkend, který nemá chybu!

23.3.11 Vyzkoušejte nový wellness balíček pro ženy na jižní Moravě s opravdu pestrým programem. Více naleznete přímo u pobytu Aktivní víkend pro ženy.

28.12.10 Děkujeme Vám za Vaší přízeň během celého roku 2010 a budeme se těšit, že Vás vypravíme na wellness víkend i v novém roce.

23.12.10 Poukazy zasíláme emailem nonstop i 23. a 24.12. - od objednávky k doručení je 10 minut. Krásné vánoce!!!!!

20.12.10 Dáváte před wellness přednost romantice? Tak si jistě vyberet v pestré nabídce na webu romantické víkendy.

9.12.10 Na nás se můžete spolehnout i když vánoční dárky necháte až na poslední chvíli. Kurýrní službou budeme zasílát dárkové poukazy do 22.12. (zde je garance doručení do druhého dne tj max 23.12.) a poukazy emailem Vám zašleme ještě 24.12. do 16.00 (do této doby můžete tedy v klidu objednávat). Takže žádný stres vánoce v klidu zvládneme jako každý rok!!!

3.12.10 Pořádná víkendová lyžovačka ve Špindlu Vás čeká v novém balíčku Víkendové lyžování nebo dáte přednost Luxusnímu pobytu s degustační večeří ?

13.11.10 I když to tak možná nevypadá, už se nám zase blíží vánoce. Pokud nechcete nechávat koupi poukazu k pobytu na poslední chvíli, rádi Vám budeme platnost certifikátu koupeného k vánocům již nyní počítat až od 1.1.2011 (stačí uvést do Zprávy pro příjemce "Vánoční dárek"). Využijte tedy nákupu v klidu a vyhněte se zbytečnému předvánočnímu stresu.

9.10.10 Akční sleva na oblíbený pobytový balíček Pohádkový víkend na zámečku 3 000 Kč.

12.9.10 Český Krumlov je místo, které byste určitě měli navštívit. Pokud chcete poznávání spojit i s relaxací tak Vás nový pobytový balíček Královský víkend v Českém Krumlově jistě osloví.

8.8.10. Vyzkoušejte nové pobyty, které nabízí relax a romantiku na jednu noc v oblíbených destinacích. Připravili jsme pro Vás balíčky Romantická noc na Hluboké a Romantická noc v Krumlově.

25.7.10. Sleva na pobytový balíček Víkend pro dva Pohoda v Českém ráji 1 200 Kč a na Wellness víkend Šumava 1 000 Kč.

10.7.10 Vypravte se s kamarádkou na Dámskou jízdu ve znamení vína do Bojnice nebo na Pobyt pro ženy s čoko medovým hýčkáním do Františkových Lázní. Dva nové pobytové balíčky pro dámy mají skutečně co nabídnout.

27.6.10 Vyzkoušejte nově upravený balíček s výběrovým ubyováním a pestrou nabídkou relaxace ve vyhledávaných Luhačovicích - více se dozvite přímo na stránce Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích

5.6.10 Pokud sháníte wellness pobyt ve stylu dámské jízdy tak určitě navštivte portál Pobyty pro ženy, kde si zaručeně vyberete.

31.5.10 Proč jenom na víkend, když můžete relaxovat celý týden. A to přímo u vyhlášeného Hevízského jezera v luxusním wellness hotelu. Pojeďte tedy za odpočinkem na dovolenou do Maďarska. Bližší informace jsou přímo u pobytu Wellness dovolena v Maďarsku.

15.5.10 Pokud sháníte pobyt ve stylu dámské jízdy se zaněřením na wellness, tak nový pobytový balíček Wellness víkend pro ženy Vás jistě osloví. Bližší informace k pobytu naleznete přímo na stránce balíčku Wellness víkend pro ženy

28.4.10 Komfortní ubytování, lahodná strava, wellness, relaxační a sportovní vyžití v prostředí našich nejvyšších hor Vám přináší nový víkendový pobyt Wellness víkend Krkonoše

15.3.10 Pojeďte si  vychutnat nový pobytový balíček do krásného prostředí jižní Moravy s maximálně vydařeným wellness programem. Více naleznete zde: Wellness pobyt pro dva v Moravském krasu

27.2.10 Páradní víkendový balíček se spostou relaxace na kouzelném místě ve Vysokých Tatrách. Wellness pobyt v Tatrách je novinka, kterou byste si opravdu neměli nechat ujít.

15.2.10 Nový pobytový balíček s názvem Poděbrady - relaxační víkend Vám přináší pobyt plný odpočinku ve vyhledávaných středočeských lázních.

10.1.10 Využijte akčního zvýhodnění několika pobytových balíčků na první měsíce roku 2010. V nabídce pobytů je skutečně z čeho vybírat.

28.12.09 Děkujeme Vám za Vaší přízeň během roku 2009 a budeme se těšit, že se s námi vypravíte na wellness víkend i v roce příštím. Již nyní pro Vás chystáme nové pobytové balíčky.

13.12.09 Dárková balíčky expedujeme ČP do 22.12. Od 17.12. doporučujeme využít službu expres do 24 hodin. Osobně je možné zásilku vyzvednout v naší centrále až do 24.12. do 15.00.

3.12.09 Široký výběr pobytových balíčku z naší nabídky je možné využít i jako vhodný vánoční dárek. Balíček dodáváme v dárkovém balení takže je vše připraveno rovnou pod stromeček.

2.11.09 Výběrové ubytování a spousta relaxačních procedur v našich nejoblíbenějších lázních na Vás čeká v novém pobytovém balíčku Mariánské Lázně pro dva.

5.10.09 Výběrové ubytování na zámku a hlavně neopakovatelný gurmánský zážitek Vás čeká v novém pobytovém balíčku Gurmánský víkend na zámku.

3.8.09 Luxusní ubytování, lahodná strava, relaxace a to vše v prostředí kouzelného zámku je pro Vás připraveno v novém pobytovém balíčku Zámecký pobyt pro dva.

11.7.09 Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu Vás zavede na jedinečné místo a připraví Vám nezapomenutelné chvíle plné romantiky.

16.6.09 Víkend pro dva v Hluboké je nový pobytový balíček, který díky svému programu bude jednoznačně tím nejlepším dárkem pro novomanžele.

27.5.09 Milovnící vína určitě ocení nový pobytový balíček na víkendový pobyt nejen pro novomanžele s názvem Romantický víkend plný lahodného vína.

15.5.09 Jedinečnou atmosféru jednoho z nekrásnějších měst v ČR nejlépe poznáte díky novému pobytu Romantická noc v Českém Krumlově a nyní se slevou 500 Kč.

9.5.09 Lázeňský víkend Speciál je nový pobytový balíček, který nejen novomanželům dopřeje víkend plný hýčkání a relaxace.

3.5.09 Víkendový pobyt se zážitkem bude zaručeně patřit mezi ty nejlepší svatební dary jelikož nabízí kvalitní ubytování, relaxaci a neopakovatlný zážitek. Přesvědčte se sami přímo v sekci pobytů.

21.4.09 Kouzelná příroda, hrady a zámky Vás čekají, jak ze země tak z oblak v novém balíčku Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem. Tak nač ještě čekáte?

14.4.09 Pojeďte relaxovat do Františkových Lázní v novém pobytovém balíčku s pestrou nabídkou procedur - Františkovy Lázně pro dva.

2.4.09 Prožijte jedinečný víkend v zámeckém stylu, vychutnejte si spousty relaxace a romantiky v novém pobytovém balíčku, který Vás zavede do malebné Hluboké nad Vltavou - Wellnes víkend na zámku v Hluboké.

8.3.09 Vypravte se s námi na neopakovatelný víkend do Českého Krumlova v novém pobytovém balíčku Pohádkový Český Krumlov pro dva

23.2.09 Náš web se oblékl do nového kabátu avšak i nadále je jeho hlavním cílem nabízet pobyty pro dva na vybraných místech po celé ČR pro novomanžele a k výročí svatby. Pevně věříme, že úpravy webu pomohou pro Váš ještě lepší výběr.