5C Luxusní víkend v Táboře s degustační večeří

Luxusní víkend pro dva to je komfortní ubytování ve stylovém hotelu v centru historického Tábora doplněné o jedinečný gurmánský zážitek v podobě sedmichodové degustační večeře pro pár včetně návštěvy kuchyně, privátní relaxaci ve whirpoolu a další zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Luxusní víkend pro dva: tentokrát Vás ubytujeme v nedávno zrekonstruovaném hotelu, který se nachází přímo v historickém centru Tábora. Budou pro Vás připraveny luxusní pokoje, které se pyšní jedinečným designem a stylem. Z výbavy lze zmínit například starožitný nábytek či designové koupelny (více viz. Vybavení pokoje).

Během pobytu si vychutnáte privátní relaxaci ve vířivce v hotelovém wellness centru, takže víkend bude balzámem i pro Vaše tělo. Zlatý hřeb však bude čekat na chuťové buňky, protoževečeře formou sedmichodového degustačního menu v hotelové restauraci, která se pravidelně umísťuje na předních místech v publikaci Grand Restaurant, mile překvapí i každého opravdového gurmána. Degustační večeře bude doplněna o originální zážitkovou návštěvu kuchyně (více viz Stravování). Snídaně budou na každé ráno připraveny formou švédských stolů.

Ideální volbu pobytu Luxusní víkend pro dva podtrhuje lokalita hotelu. Historické náměstí, kde se hotel nachází nabízí mnoho možností na romantické procházky či posezení a na další zajímavá místa jižních Čech to budete mít co by kamenem dohodil.

K Luxusnímu víkendu v Táboře lze doobjednat
K pobytu v Táboře je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 500 Kč, 2) Welcome set - láhev sektu, květina pro dámu a mísa ovoce na pokoji - 999 Kč, 3) Balíček Hit - bylinná koupel pro pár a privátní pronájem sauny nebo whirpoolu - 1 500 Kč, 4) Balíček Tábor Speciál - klasická masáž pro pána a regenerační masáž nohou včetně zábalu pro dámu - 1 500 Kč, 5) Balíček Radost - ovocná lázeň pro pár a 2x klasická relaxační masáž - 2 100 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (lety probíhají z Hluboké nad Vltavou - létá se celoročně) - 3 499 Kč, 7) Privátní pronájem hotelového wellness centra pro pár - pronájem sauny a whirpoolu na dvě hodiny včetně sektu a občerstvení pro pár - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu v Táboře doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxus, design a jedinečnost - těmito třemi slovy se dá shrnout vzhled pokojů, které patří do balíčku Luxusní víkend pro dva v Táboře. Pokoje Vás překvapí svou prostorností a komfortem. Starožitný nábytek, ručně foukané osvětlení, pestrobarevné mozaiky nebo postele s hedvábnými polštářky jen doplňují neopakovatelnou atmosféru. Do standardní výbavy patří vana či sprchový kout, WC, TV, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, fén a připojení k internetu. Dalším překvapením jsou postele, které se pyšní titulem - nejpohodlnější postele na světě a spí na nich například anglická královna. K dispozici Vám dále bude hotelová videotéka s pestrou nabídkou titulů na DVD k bezplatnému zapůjčení.

Stravování
V ceně pobytu Luxusní víkend v Táboře jsou zahrnuty lahodné snídaně formou švédských stolů po oba dva dny. Druhý den pobytu pro Vás bude hotelovým šéfkuchařem (který patří mezi ty nejlepší ve svém oboru a je členem Českého národního kuchařského týmu) připravena degustační večeře formou sedmichodového menu. Zároveň jako zážitkové zpestření jsme k degustační večeři připravili možnost "nahlédnutí kuchařským mistrům přímo pod pokličku" v podobě návštěvy kuchyně v hotelové restauraci. Hotelová restaurace s vysokými stropy, zrcadly a velkými okny Vám nabídne nejen neopakovatelnou atmosféru a jedinečný kulinářský zážitek, ale i překrásný výhled na historické město. Hotel dále disponuje lobby barem a v podzemí se nachází vinárna s dobovými kamennými sloupy a klenbami.

Lokalita víkendu pro dva
Jižní Čechy - Tábor - hotel Nautilus se nachází přímo v historickém centru města na Žižkově náměstí

Zajímavosti okolí
Luxusní víkend pro dva se odehrává v jednom z nejkrásnějších koutů naší republiky, takže o zajímavá místa na výlety nebude nouze. Hotel se nachází v historickém centru středověkého města Tábor, poloha hotelu je naprosto ideální pro romantické procházky úzkými uličkami starého města. Tábor poskytuje mnoho možností pro milovníky kultury, je zde divadlo, kino a několik galerií. Rozhodně byste neměli opomenout návštěvu katakomb vedoucích pod náměstím, barokního klenotu kláštera Klokoty či Botanické zahrady.

Ostatní
Luxusní víkend pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu než 3 dny například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 500 Kč). Pro hosty je k dispozici zabezpečené a monitorované parkoviště (již v ceně pobytu). Hotel poskytuje bezbariérový přístup. Domácí mazlíčci jsou na pobytu též vítáni. Jako vhodná reference hotelu poslouží ocenění Certificate of Excellence prostřednictvím klientů portálu TripAdvisor.

cena: 10999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]