O nás - Wellness víkendové pobyty


Naše společnost se specializuje na víkendové pobyty v ČR, které svým klientům nabízí již čtrnáctým rokem. Jelikož se mezi našimi zákazníky pravidelně těší velkému zájmu pobyty zaměřené na wellness a relaxaci, rozhodli jsme se připravit ucelenou nabídku, která se soustředí na tento typ pobytů. Pokud si tedy zvolíte pobytový balíček z našeho výběru, tak se můžete těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré wellness vyžití během celého pobytu. Čekají vás víkendové pobyty během kterých si vychutnáte masáže, zábaly, koupele a další procedury, budete relaxovat v bazénu, sauně, bylinné lázni či třeba v pivní koupeli. Během našich wellness víkendů doplníte energii, dopřejete svému tělu nezbytný relax a ještě prožijete pohodové dny ve společnosti svého partnera / své partnerky.

10x Proč zvolit naše wellness víkendové pobyty-GARANCE

1. Wellness víkendy prodáváme již čtrnáctým rokem (na rozdíl od některé "sezonní konkurence"), členství v Hospodářské komoře České republiky, dlouhodobá spolupráce s Českou centrálou cestovního ruchu a agenturou na podporu domácího cestovního ruchu, bronz v soutěži o živnostníka roku středních Čech, mnoho spokojených klientů, firem i provozovatelů je tou nejlepší garancí pro Vás, že naše služby skutečně fungují a jsou prověřené. Portál je též členem skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje 20 eshopů se zaměřením na pobytové balíčky a ubytování v České republice a která patří mezi významné online prodejce pobytů na našem trhu.

2. Ceny našich wellness víkendů jsou vždy konečné - cena je vždy kalkulována na víkend pro dvě osoby a je v ní zahrnut jak pobyt, tak mnoho dalších přidaných aktivit (nikde neni cena od či různé hvězdičky atd.). Cenu garantujeme po celou dobu platnosti poukazu i pokud by hotel mezitím zdražil. Platbu za pobyt je možné provést i na splátky bez navýšení (při objednávce se hradí 20% a zbylých 80% před nástupem na pobyt).

3. Pobytové balíčky na wellness víkendové pobyty sestavujeme s cílem, abyste si užili jak pobyt na vyhledávaném místě (historická města, zámky, lázeňská centra, horské hotely), tak bohatý relaxační program.

4. Naše pobytové lokality se nacházejí ve všech regionech České republiky (i na Slovensku) a wellness víkendy jsou stavěny pro všechny věkové kategorie. Nabízíme pobyty pro páry, rodinné wellness víkendy i dámské či pánské jízdy.

5. Certifikát a veškeré informace k wellness víkendu zasíláme v dárkovém balení, abyste vše mohli rovnou předat obdarovaným, poukazy na pobyty mají šestiměsíční platnost, aby si obdarovaní mohli ideálně zvolit termín pobytu dle svého požadavku, v případě zájmu nabízíme možnost bezplatné výměny pobytového balíčku, pokud by zvolený wellness pobyt obdarovaným nevyhovoval.

6. Na wellness víkendech s námi spolupracují jak významné hotelové řetězce, tak menší rodinné hotely, všichni naši partneři jsou důkladně vybraní a prověření provozovatelé hotelů, pravidelně kontrolujeme poskytované služby a necháváme si vypracovávat hodnocení jednotlivých pobytů. V současné době spolupracujeme s cca 100 provozovateli mezi kterými jsou oceňované hotely v soutěžích Czech hotel Awards, ale i v mezinárodních soutěžích, hotely doporučované klientům prestižními zahraničními portály jako je Trip Advisor, hotely oceněné za wellness a spa služby.

7. Dárkový balíček s poukazem na wellness víkendové pobyty Vám v případě zájmu doručíme fyzicky do 24 hodin po celé ČR, při doručení balíčku emailem obdržíte certifikát s informacemi k pobytu během několika minut od objednávky a ihned můžete obdarovávat nebo vyrazit na víkend.

8. Nonstop 24 hodinový telefonický servis i během víkendů je Vám neustále k dispozici (my nezavíráme v 18.00).

9. Naše pobyty jsou výborný dárek k vánocům, výročí, Valentýnu, svatbě či k ostatním významným rodinným událostem, naše pobyty lze využít i jako vhodné dárky pro zaměstnance, pobyty se hodí i do benefit programů do soutěží či pro obchodní partnery (nabídku pro firmy připravíme na míru).

10. Pobytové balíčky prodáváme jak s otevřeným termínem tak přímo na konkrétní termíny, wellness víkend Vám rádi připravíme i zcela na míru - stačí nám zaslat či zavolat Vaše požadavky na pobyt a preferované lokality.

Pokud máte k naší nabídce jakékoliv dotazy tak jsme vám plně k dispozici na 739 907 010.