4K Zámecký víkendový pobyt pro gurmány

Zámecký pobyt s gurmánským zážitkem na Vysočině Vám mimo skutečně nevšedního ubytování na historickém 5* zámku, který patří mezi nejluxusnější hotely v ČR nabídne i zážitkovou gastronomii v podobě 6ti chodového degustačního menu v zámecké restauraci, neomezené užívání luxusního zámeckého wellness centra a mnoho dalších možností na neopakovatelné chvíle.

Zde je kompletní program balíčku Zámecký pobyt s gurmánským zážitkem: tentokrát Vám své brány otevře jeden z nejhezčích romantických historických objektů v Čechách jehož červené věže s cimbuřím ční do krajiny Vysočiny víc než čtyři století. Nyní již v podobě luxusního zámeckém hotelu 5* standardu Vám poskytne skutečně pohádkové ubytování. Zámecké pokoje ve kterých se prolíná historie s moderními prvky si jistě získají i ty nejnáročnější klienty.

Po příjezdu na zámecké sídlo budete přivítání welcome drinkem a sladkým překvapením. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou švédských stolů z přírodních produktů od místních farmářů a hlavně zlatý hřeb pobytu - 6ti chodové degustační menu od zámeckého šéfkuchaře (více viz Stravování). Zámecký pobyt nabídne i neomezené využívání wellness centra jehož součástí je bazén, vířivka, finská, švédská a parní sauna, fitness a silencárium. Pokud budete chtít trošku protáhnout tělo, tak ideálně poslouží zapůjčení horských kol, holí na nordic walking (v zimě běžek či bruslí) a možnost hraní na golfovém trenažéru (vše je již v ceně pobytu). Dále nechybí ani možnost vyjížďky zámeckým kabrioletem značky Mercedes Benz E Class.

Jako poděkování za návštěvu obdržíte od hotelu zámecké víno Chateau Clou du Pin. Pokud tedy toužíte po neopakovatelném gurmánském zážitku, vskutku nevšedním ubytování a výběrové relaxaci, tak Vám vřele doporučíme tento zámecký pobyt (a že pobyt opravdu stojí za to nám pravidelně potvrzují klienti, kteří balíček absolvují).

K Zámeckému pobytu lze doobjednat
K balíčku Zámecký pobyt s gurmánským zážitkem je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 5 999 Kč, 2) Balíček Luxury - L´OCCITANE mandlový peeling pro dámu, L´OCCITANE akupresurní masáž pro pána - 4 900 Kč, 3) Balíček Relax Gold - zpevňující mandlový zábal pro dámu a aroma revitalizační masáž pro pána (jedná se o luxusní spa procedury L´OCCITANE) - 4 800 Kč, 4) Balíček Zámecký relax - levandulová masáž pro dámu a relaxační masáž pro pána (jedná se o luxusní spa procedury L´OCCITANE) - 4 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Prostornost, luxus a kreativita, tak by se dal ve stručnosti vystihnout vzhled zámeckých pokojů 5* boutique hotelu ve kterých se historie prolíná s moderními prvky v harmonickém souladu. Součástí každého pokoje je prostorná koupelna s luxusní kosmetikou L´OCCITANE, WC, televizor, telefon, připojení k internetu, rychlovarná konvice, psací stůl, sejf, vysoušeč vlasů, župany, minibar, rádio, čaj a káva přímo u pohovky. Cílem hotelu je, aby se pobyt proměnil ve skutečný zážitek a tak nechybí ani takové věci jako je například volba preferovaného typu polštáře (k dispozici je péřový, aloe vera či antialergický). Hostům je k dispozici 24 hodinový pokojový servis či možnost zapůjčení dětské postýlky.

Stravování
Během Zámeckého pobytu si jistě vychutnáte snídaně formou švédských stolů z přírodních produktů a hlavně 6ti chodové degustační menu pro skutečné gurmány v hotelové restauraci. Ke skvělému zámeckému hotelu patří i skvělá zámecká restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí Vás o tom přesvědčí. Zámeckou restauraci si zapamatujete pro svou nevšední atmosféru, za kterou vděčí své poloze v nejstarších prostorách zámku na místech bývalé středověké tvrze. Kulinářský zážitek umocní vkusné stolování s ručně foukanými číšemi a poháry ve stylu muránského skla, individuálně vybarveného na způsob okenních vitráží. Pokrmy pro Vás budou připravovány s láskou a zanícením a podávány na gurmánský způsob v duchu filozofie "slow food". Gastronomický koncept restaurace vychází z nejlepších tradic české kuchyně v nové svěží interpretaci pro náročného hosta 21. století. Kvalitu čerstvých surovin z okolních regionálních zdrojů pocítíte okamžitě na vůni a chuti jídla. Vlídná obsluha zabezpečí pro Vás vše, co potřebujete k dokonalému kulinářskému zážitku. Jedna z největších sbírek francouzských vín značky Bordeaux, impozantní výběr doutníků, rafinované zámecké dezerty a lahodná pikniková menu jsou pomyslnou "třešničkou na dortu" v gastronomické nabídce zámecké restaurace.

Lokalita zámeckého pobytu
Zámek se nachází na Vysočině nedaleko Humpolce (v ideální dostupnosti jen hodinu jízdy z Prahy nebo z Brna)

Zajímavosti okolí
Zámecký pobyt s gurmánským zážitkem Vás zavede do srdce nedotčené přírody české Vysočiny, která nabízí mnoho možností na aktivní trávení volného času, poznávání historických míst či sportovní vyžití. Pokud se rozhodnete opustit své zámecké sídlo tak Vám na zajímavý výlet můžeme doporučit například návštěvu ZOO v Jihlavě, prohlídku pivovaru Bernard v Humpolci nebo procházku historickým centrem Telče.

Ostatní
Zámecký pobyt s gurmánským zážitkem je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - cena za noc navíc včetně snídaně pro pár je 5 999 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel dle nezávislého hodnocení na prestižním ubytovacím portálu Tripadvisor patří mezi nejlepší ubytování, které můžete v ČR vyzkoušet a obdržel již několik prestižních cen v celosvětovém měřítku.

cena: 16999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]