21G Za vínem i relaxací na Znojemsko

Nadstandardní ubytování ve vyhledávaném znojemském regionu doplníme o vinnou degustaci ve sklípku i neomezený vstup do hotelového wellness centra a bazénu. Pro kouzelné dny na slunné jižní Moravě má tento pobyt velmi dobře "zaděláno".

Zde je kompletní program pobytu Za vínem i relaxací - Znojemsko: připravili jsme pro vás ubytování v moderním hotelu standardu 4* Superior, který se nachází nedaleko Znojma. Pro komfortní prožití pobytu ideálně poslouží výběrové pokoje, které jsou součástí balíčku. Snídaně formou švédských stolů jsou pro vás připraveny na každé ráno (případně lze doobjednat i večeře). Během druhého večera si jistě vychutnáte ochutnávku skvělých moravských vín přímo ve vinném sklípku včetně občerstvení.

Příjemné chvíle relaxace vás jistě čekají i při neomezeném vstupu do hotelového plaveckého bazénu, sauny, parní lázně a fitness centra a jistě využijete i ideální lokality na nějaký vydařený výlet.

K pobytu Za vínem i relaxací lze doobjednat
K pobytu Za vínem i relaxací je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 345 Kč, 2) Welcome set - láhev sektu a mísa ovoce nebo sladké překvapení na pokoji - 699 Kč, 3) Balíček Relax - bylinná masáž zádové sestavy pro pána a ayurvédský bylinný zábal pro dámu - 1 750 Kč, 4) Balíček Luxus - celková masáž éterickým olejem pro dámu a regenerační masáž zádové sestavy pro pána - 2 700 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na ubytování v nadstandardním pokoji jehož součástí mimo stylového nábytku je klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, telefon, LCD televize s příjmem satelitních programů, minibar, trezor a WIFI internet.

Stravování
V ceně tohoto pobytu jsou zahrnutý snídaně formou švédských stolů po obě rána. Na druhý večer je připravena vinná degustace ve sklípku včetně občerstvení. Mimo stylové hotelové restaurace vám k posezení u lahodné kávy či exotických drinků poslouží i hotelový Lobby bar.

Lokalita pobytového balíčku
Jižní Morava - Znojemsko (hotel se nachází u hranic s Rakouskem 10 Km od Znojma)

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi, NP Podyjí či historické příhraniční městečko Retz

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 345 Kč pro pár). Parkování je zajištěno v podzemní garáži hotelu (je již zahrnuto v ceně pobytu). Hotel disponuje bezbariérovým pokojem. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 7499,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]