3I Wellness víkendový pobyt ve Vysokých Tatrách

Wellness pobyt ve Vysokých Tatrách Vám nabídne výběrový hotel přímo pod tatranskými vrcholky. Komfortní ubytování doplněné o lahodnou polopenzi, bohatý relaxační program (neomezený vstup do wellness + masáže) a mnoho možností na další vyžití jsou garancí maximálně vydařeného pobytu.

Zde je kompletní program Wellness pobytu ve Vysokých Tatrách: tentokrát jsme pro Vás připravili "lahůdkový" pobyt přímo pod Lomnickým štítem ve Vysokých Tatrách. Můžete se těšit na kvalitní ubytování ve stylovém 4* hotelu, který se nachází přímo pod scenérií tatranských štítů.

Na sportovní a relaxační vyžití byste těžko hledali lepší lokalitu. Během wellness pobytu budete moci neomezeně využívat hotelového relaxačního centra, které obsahuje vnitřní a venkovní bazén, parní lázeň, whirpool, klasickou saunu a infrasaunu, tepidárium a posilovnu. K dispozici Vám bude i sportovní centrum s možností zahrát si kulečník či stolní tennis (též součástí pobytu) a samozřejmě lze k balíčku přidat i vstup na 18 ti jamkové golfové hřiště, které patří do hotelového areálu (využití tréninkových ploch je zcela zdarma). V zimě si zase zpestříte pobyt lyžováním či odpočinkem v nedalekém termálním koupališti, v letních měsících využijete mnoho možností na procházky, vysokohorské túry krásnou přírodou či cyklistiku.

Samozřejmě nechybí ani slíbené masáže. Pro pána je připravena klasická masáž zádové sestavy a pro dámu  zkrášlující medová masáž. Lahodná polopenze - snídaně formou švédských stolů a večeře formou výběru z tříchodového menu vhodně doplní tento vydařený pobyt. A jako bonus ještě přidáme posezení při kávě a lahodném domácím moučníku.

K Wellness pobytu lze doobjednat
K Wellness pobytu ve Vysokých Tatrách je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 3 700 Kč, 2) Balíček Relax Speciál - masáž lávovými kameny pro pána, originální zeštíhlující masáž pro dámu - 2 499 Kč, 3) Masážní balíček - pro dámu bylinná masáž, pro pána thajská masáž - 2 399 Kč, 4) Jednodenní vstup na 18ti jamkové golfové hřiště přímo u hotelu (pro jednu osobu) - 1 400 Kč, 5) Balíček Fun - 2x masáž Shiatsu plus vyjížďka na koních pro dva 2 399 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní pokoje nedávno otevřeného stylového hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zajisté potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV-SAT, rádiem, připojením k internetu a minibarem. Součástí pokoje je i balkón, který nabízí úchvatný výhled na Lomnický štít a další vrcholy Vysokých Tater.

Stravování
V ceně Wellness pobytu ve Vysokých Tatrách je zahrnuta polopenze. Můžete se těšit na lahodné snídaně formou švédských stolů a na večeře formou tříchodového menu dle výběru. V hotelu Vám bude k dispozici stylová restaurace s překrásným výhledem na okolní vrchy, Lobby bar, kde si u krbu můžete vychutnat drink, domácí moučník (v ceně víkendového pobytu) nebo třeba zmrzlinový pohár, v letních měsících je součástí restaurace i venkovní terasa.

Lokalita wellness pobytu
Slovensko - Vysoké Tatry

Ostatní
Wellness pobyt v Tatrách je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 3 700 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

cena: 10999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP[?]
expres (kurýrem do 24h)[?]